Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 18.19
2 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.39
3 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 18.79
4 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 19.54
5 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.86
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 19.50
2= Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 19.72
2= Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 19.72
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.16
5 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.45
6 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 20.35
2 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 21.14
3 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 21.51
4 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 21.91
5 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 23.30
Jan HolubJan Holub 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 20.56
2 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 22.54
3 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.36
MS Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.11
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.42
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 18.28
MS Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.31
MS David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 18.63
MS Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.77
MS Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.40
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 19.47
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 19.57
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 18.51
MS Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.75
MS Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 18.84
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 19.17
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.81
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.90
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 21.82
MS Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.47
MS Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 4 19.96
MS Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.42
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.77
3 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 18.19
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 18.28
5 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.31
6 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.39
7 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.40
8 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 18.51
9 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 18.63
10 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.75
11 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 18.79
12 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 18.84
13 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.11
14 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 19.17
15 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 19.47
15 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.47
17 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 19.50
18 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 19.54
19 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 19.57
20 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 19.72
20 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 19.72
22 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.86
23 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 4 19.96
24 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.97
25 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.16
26 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 20.35
27 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.45
28 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.47
29 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 20.56
30 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.81
31 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.90
32 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.91
33 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 21.14
34 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 21.51
35 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 21.82
36 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 21.91
37 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 22.54
38 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 23.30
39 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.36
Jan HolubJan Holub 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.03
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 20.88
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 21.55
4 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 21.85
5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.14
2 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.15
3 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.36
4 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.49
5 Antonín MolnárAntonín Molnár 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 21.99
2 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 23.49
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 24.06
4 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.56
5 Michal BalínMichal Balín 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.95
2 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.07
3 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.30
4 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.77
5 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.44
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.05
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.34
MS Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.05
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.34
MS Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.37
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.03
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.05
3 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 20.88
4 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.14
5 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 21.55
6 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 21.85
7 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.95
8 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 21.99
9 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.05
10 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.07
11 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.30
12 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.34
12 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.34
14 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.37
15 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.54
16 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.15
17 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.36
18 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 23.49
19 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.77
20 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 24.06
21 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.49
22 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.56
23 Michal BalínMichal Balín 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.68
24 Antonín MolnárAntonín Molnár 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.11
25 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.44

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.53
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.80
3 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 20.45
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.43
5 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.44
6 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 22.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.93
2 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.75
3 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 21.87
4 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.26
5 Eliška PočáteckáEliška Počátecká 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.53
6 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 22.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 21.35
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.56
3 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.08
4 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.29
5 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.34
6 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 23.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 21.98
2 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.63
3 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 23.03
4 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.79
MS Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 20.81
Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.17
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.07
3 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.84
4 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.92
5 Eva HošťálkováEva Hošťálková 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 24.00
6 Valerie VeseláValerie Veselá 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 24.43
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 22.40
2 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 22.59
3 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 23.08
4 Pavla KřížováPavla Křížová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 23.66
5 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 23.76
6 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.23
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 21.91
2 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.62
3 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.99
4 Eliška ZpěvákováEliška Zpěváková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 25.46
MS Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.95
MS Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.74
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 24.25
MS Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.92
MS Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.99
MS Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.90
MS Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.52
MS Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.03
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.48
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.12
MS Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.58
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.53
MS Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 20.94
MS Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.29
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 19.95
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 19.95
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.14
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 20.12
MS Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.58
MS Timea MorávkováTimea Morávková 04 MalackyMalacky 2 20.66
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.26
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 20.26
MS Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 4 20.30
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 19.66
MS Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.42
MS Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.76
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 21.59
MS Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.19
MS Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.71
MS Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.40
MS Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 21.67
MS Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.29
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.53
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.53
4 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.58
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 19.66
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.71
7 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.80
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.92
9 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 19.95
9 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 19.95
11 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.99
12 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 20.12
13 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.14
14 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.19
15 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 20.26
16 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 4 20.30
17 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.42
18 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 20.45
19 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.58
20 Timea MorávkováTimea Morávková 04 MalackyMalacky 2 20.66
21 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 20.81
22 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.90
23 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.93
24 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 20.94
25 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.03
26 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.04
27 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.17
28 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.26
29 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 21.35
30 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.40
31 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.43
32 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.44
33 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.52
34 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.56
35 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 21.59
36 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 21.67
37 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.74
38 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.75
39 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.76
40 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 21.87
41 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 21.91
42 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.95
43 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 21.98
44 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 22.01
45 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.07
46 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.08
47 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.26
48 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.29
49 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.34
50 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 22.40
51 Eliška PočáteckáEliška Počátecká 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.53
52 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 22.59
53 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.62
54 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.63
55 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 22.76
56 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.99
57 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 23.03
58 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 23.08
59 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.12
60 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 23.48
61 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 23.61
62 Pavla KřížováPavla Křížová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 23.66
63 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 23.76
64 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.79
65 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.84
66 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.92
67 Eva HošťálkováEva Hošťálková 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 24.00
68 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.23
69 Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 24.25
70 Valerie VeseláValerie Veselá 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 24.43
71 Eliška ZpěvákováEliška Zpěváková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 25.46
Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.61
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 20.23
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 21.14
4 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.44
5 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.06
6 Viktorie Alena VyskočilováViktorie Alena Vyskočilová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 24.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.77
2 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 22.14
3 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 22.34
4 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 22.57
5 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 23.95
6 Eva PolanskáEva Polanská 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 24.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 23.13
2 Natálie ŠvíkováNatálie Švíková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 23.37
3 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 23.84
4 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.21
5 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 24.30
6 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 22.85
2 Viola SchmidtováViola Schmidtová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 23.31
3 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 23.51
4 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.86
5 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 24.21
6 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 24.30
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.01
2 Adéla ŽeníškováAdéla Ženíšková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 24.21
3 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 24.47
4 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.42
5 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 25.71
6 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 26.46
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.14
2 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.25
3 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.83
4 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 24.97
5 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 26.79
6 Anna MaščákováAnna Maščáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.44
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.92
2 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.80
3 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.11
4 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.09
5 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.73
6 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.01
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.53
2 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.58
3 Nikol StrejčkováNikol Strejčková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.93
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.93
5 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.15
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.34
2 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.44
3 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 25.77
4 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 26.36
5 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.54
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 17.2.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 26.03
MS Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.48
MS Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.82
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.03
MS Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.61
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 20.23
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 21.14
4 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.44
5 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.77
6 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.82
7 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.92
8 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.03
9 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 22.14
9 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.14
11 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 22.34
11 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.34
13 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.53
14 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 22.57
15 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.80
16 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 22.85
17 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.11
18 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 23.13
19 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.25
20 Viola SchmidtováViola Schmidtová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 23.31
21 Natálie ŠvíkováNatálie Švíková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 23.37
22 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.44
23 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.48
24 Nela KislingerováNela Kislingerová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 23.51
25 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.58
26 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.83
27 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 23.84
28 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.86
29 Nikol StrejčkováNikol Strejčková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.93
30 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 23.95
31 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.01
32 Simona LepkováSimona Lepková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.06
33 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.09
34 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.21
34 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 24.21
34 Adéla ŽeníškováAdéla Ženíšková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 24.21
37 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 24.27
38 Eva PolanskáEva Polanská 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 24.29
39 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 24.30
39 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 24.30
41 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 24.47
42 Viktorie Alena VyskočilováViktorie Alena Vyskočilová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 24.62
43 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.73
44 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.93
45 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 24.97
46 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.15
47 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.24
48 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.42
49 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 25.71
50 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 25.77
51 Nela NohavcováNela Nohavcová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 26.03
52 Michaela WittmannováMichaela Wittmannová 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 26.36
53 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 26.46
54 Jana PavlováJana Pavlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.54
55 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 26.79
56 Anna MaščákováAnna Maščáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.44
57 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.01