Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.42
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.80
3 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.00
4 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.57
5 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.86
6 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
2 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.03
Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 DNS
Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.72
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.27
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.80
4 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.05
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 07.80
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.39
3 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.08
Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.79
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.96
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.77
5 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.06
2 Alex KimbembeAlex Kimbembe 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.67
3 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.94
MS Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.42
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.72
4 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.79
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.80
5 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 07.80
7 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
8 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.96
9 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.00
10 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.03
11 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.06
12 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
13 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.27
14 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.39
15 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.57
16 Alex KimbembeAlex Kimbembe 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.67
17 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.77
18 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.80
19 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.86
20 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.02
21 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.05
22 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.08
23 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.12
24 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.94
Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 DNS
Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.33
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.61
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 07.73
4 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.75
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.77
6 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.90
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.02
2 Ondřej FrühaufOndřej Frühauf 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.05
3 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.06
4 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.08
5 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.23
6 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.33
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.15
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.33
3 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.75
4 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.01
Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.16
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.36
3 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.56
4 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.70
5 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.97
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.32
2 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.50
3 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.56
4 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.63
5 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.78
6 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.28
2 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.50
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.56
4 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.57
5 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.70
6 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.24
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.39
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.62
4 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.72
5 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.06
6 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.33
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.57
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.68
4 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.73
5 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.01
6 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.15
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.16
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.24
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.28
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.32
6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.33
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.33
8 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.36
9 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.39
10 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.50
10 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.50
12 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.56
12 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.56
12 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.56
15 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.57
15 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.57
17 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.62
18 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.63
19 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.68
20 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.70
20 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.70
22 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.72
23 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.73
24 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.75
25 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.78
26 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.97
27 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.01
27 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.01
29 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.05
30 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.06
31 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.07
31 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.07
33 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.29
Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 DNS
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.08
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.14
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.22
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.24
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.27
6 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.36
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.27
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.35
3 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.42
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.44
5 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.47
6 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.55
Celkem 6 závodníků