Back

 / Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.08
2 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.80
3 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.76
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.12
2 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.35
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.49
4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.53
2 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.77
3 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.68
4 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.18
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.96
3 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.14
4 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 23.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 21.87
2 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.92
3 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.30
4 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.85
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.06
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.39
3 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.83
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.77
2 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39
3 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.80
Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.75
2 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.24
3 Michal ŠvorcMichal Švorc 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 09 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.09
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.57
3 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.66
4 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (st, 27.2.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.82
2 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.91
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.14
4 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.08
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.12
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.18
4 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.53
5 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.75
6 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.77
7 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.82
8 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 21.87
9 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.92
10 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.96
11 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.06
12 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.09
13 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.35
14 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.39
15 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.49
16 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.57
17 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.68
18 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.75
19 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.77
20 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.80
21 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.83
22 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.91
23 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.14
23 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.14
25 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.24
26 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.30
27 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39
28 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 23.43
29 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.66
30 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.75
31 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.76
32 Michal ŠvorcMichal Švorc 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.77
33 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.84
34 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.85
35 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.94
36 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.20
37 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.80
Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 28.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.99
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.00
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.20
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.31
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 28.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.54
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 21.55
3 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.63
4 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.75
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 28.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.43
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.58
3 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.88
Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.57
2 Nathalie Adrian WeberováNathalie Adrian Weberová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 21.83
3 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.55
4 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.82
2 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.57
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.53
4 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.70
2 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.15
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.08
4 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.96
2 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.91
3 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.40
Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.15
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.31
3 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.86
4 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.27
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.36
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.11
4 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 23.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.69
2 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.38
MS Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.81
Celkem 3 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.11
2 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.42
3 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 23.32
4 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.67
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.25
3 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 23.49
4 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (st, 27.2.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.27
2 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 22.69
3 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.73
Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.57
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.70
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.82
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.96
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.15
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.27
7 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.57
8 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.67
9 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.69
10 Nathalie Adrian WeberováNathalie Adrian Weberová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 21.83
11 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.91
12 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.11
13 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.25
14 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.27
15 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.31
16 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.36
17 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.38
18 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.42
19 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.53
20 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.55
21 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 22.69
22 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.71
23 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.77
24 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.86
25 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.11
26 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.15
26 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 23.15
28 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 23.32
29 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.40
30 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 23.49
31 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.52
32 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.53
33 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.73
34 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.81
35 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.89
36 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.08
37 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.38
Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 28.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.37
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 20.42
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.69
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.97
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 28.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.02
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.13
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.47
4 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.57
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 28.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.64
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.82
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.89
4 Nathalie Adrian WeberováNathalie Adrian Weberová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.18
Celkem 4 závodníků