Back

 / Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 42.80
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.25
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.52
4 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.35
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 49.25
Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.40
2 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 51.73
3 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 53.88
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.22
2 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 52.55
3 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 52.86
4 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 54.36
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.75
2 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.75
Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ 163.3a
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 28.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 55.19
2 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.91
3 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.05
4 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 57.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 42.80
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.25
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.52
4 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.08
5 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.35
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 49.25
7 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.22
8 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.40
9 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 51.73
10 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 52.55
11 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.75
12 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 52.86
13 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.75
14 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 53.88
15 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 54.36
16 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 55.19
17 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.91
18 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.05
19 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 57.77
Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 44.58
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 46.21
3 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.77
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.22
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 47.69
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.29
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.31
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.80
2 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 48.54
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 48.61
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 50.39
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 48.77
2 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 49.29
3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.10
4 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 50.24
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.73
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.80
3 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.07
4 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 52.71
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.76
2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 51.31
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 54.80
Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 50.38
2 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 52.41
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 54.17
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.76
2 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.72
3 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.96
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.94
2 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.12
3 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 55.53
Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 28.2.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 51.30
2 Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.96
Elizabet SmitkováElizabet Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 44.58
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 46.21
3 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.77
4 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.22
5 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 47.69
6 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 47.80
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.29
8 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.31
9 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 48.54
10 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 48.61
11 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.73
12 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 48.77
13 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.80
14 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 49.29
15 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.10
16 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 50.24
17 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 50.38
18 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 50.39
19 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 50.76
19 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.76
21 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 51.30
22 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 51.31
23 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.72
24 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.07
25 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 52.41
26 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 52.71
27 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.96
28 Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.96
29 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 54.17
30 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 54.80
31 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.94
32 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.12
33 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 55.53
Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Elizabet SmitkováElizabet Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ