Back

 / 1. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (9. 1. 2019)

Skok daleký - Žákyně

(st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5.01
2 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.89
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.88
4 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.83
5 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.83
6 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.80
7 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.73
8 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.72
9 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.63
10 Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.54
11 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4.50
12 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.47
13 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.44
14 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4.44
15 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.43
16 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.43
17 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.40
18 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.34
19 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.32
20 Jolana CharouskováJolana Charousková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.31
21 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.31
22 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.31
23 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4.31
24 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.28
25 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.23
26 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.22
27 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 4.13
28 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.12
29 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 4.10
30 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.10
31 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 4.09
32 Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4.07
33 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.06
34 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.05
35 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4.04
36 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.04
37 Ester HrdinováEster Hrdinová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.00
38 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.96
39 Klára LabuťováKlára Labuťová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3.94
40 Tereza RidvanováTereza Ridvanová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
04 3.94
41 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.93
42 Alena HatiarováAlena Hatiarová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.88
43 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.87
44 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.81
45 Lucie MajznerováLucie Majznerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.80
46 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.79
47 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.79
48 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.76
49 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.76
50 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.74
51 Karolína ŠtélováKarolína Štélová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.61
52 Barbora ZlochováBarbora Zlochová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.58
53 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.56
54 Veronika DobrováVeronika Dobrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.50
55 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.48
56 Klára ŠimčíkováKlára Šimčíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.44
57 Ema ČermákováEma Čermáková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.42
58 Vendula MocováVendula Mocová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3.36
59 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.21
Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 DNS
Nella DoubkováNella Doubková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 NM
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 NM
Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 NM
Celkem 63 závodníků