Back

 / 1. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (9. 1. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 17.75
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 19.01
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.31
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.44
5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.54
6 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.55
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.82
2 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.08
3 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.23
4 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.73
5 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.93
6 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.96
2 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.53
3 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.30
4 Václav PěknicVáclav Pěknic 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.21
5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.96
6 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.08
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.37
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 18.99
3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.99
4 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.96
5 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.45
6 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.70
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.48
2 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.30
3 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.03
Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.49
2 Kryštof PudilKryštof Pudil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.48
3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.35
4 Adam Ahsan MahmoudAdam Ahsan Mahmoud 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.12
5 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.71
6 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.17
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex KimbembeAlex Kimbembe 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.85
2 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.68
3 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.73
4 Sebastian GregorSebastian Gregor 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.28
5 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.25
6 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.99
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.19
2 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.49
3 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.89
4 Jonáš VondraJonáš Vondra 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.15
5 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.64
6 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 24.03
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.02
2 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.76
3 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.83
4 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.93
5 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.30
6 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.30
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.44
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.40
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.22
4 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.62
5 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.38
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.99
2 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.50
3 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.42
4 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.03
5 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.32
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.00
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.68
3 Jiří HofmannJiří Hofmann 07 HC Sparta PrahaHC Sparta Praha 25.17
4 Tobiáš KlofáčTobiáš Klofáč 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.29
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.79
2 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.30
4 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.08
5 Vanda SečkařováVanda Sečkařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.85
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.48
6 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.95
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.68
3 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.00
4 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.58
5 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.77
6 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.66
2 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.25
3 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.51
4 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.62
5 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.48
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.10
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 20.28
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.92
4 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 21.12
5 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.28
6 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.17
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 20.66
2 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.18
3 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.44
4 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.50
5 Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.52
6 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.38
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.74
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.94
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.43
4 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 21.44
5 Nella Antonie MecekováNella Antonie Meceková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.37
6 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.39
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.77
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.03
3 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.62
4 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.82
5 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.61
6 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.14
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.51
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.58
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.56
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.38
5 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.60
6 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.71
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.19
2 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.49
3 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.06
4 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.22
5 Dominika FrkousováDominika Frkousová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.09
6 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.10
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.43
2 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.80
3 Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.87
4 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22.55
5 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 TJ Sokol Mšené-lázněTJ Sokol Mšené-lázně 23.00
6 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.76
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.33
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.83
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.61
4 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.92
5 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.25
6 Dita BurianováDita Burianová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.56
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.93
2 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.00
3 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.89
4 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.59
5 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 24.62
Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.16
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.36
3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.82
4 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.98
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.06
6 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.92
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.43
2 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.68
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.02
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.59
5 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.75
6 Barbora PaukováBarbora Pauková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.53
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.06
2 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.59
3 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.19
4 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.55
5 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.73
6 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.18
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.87
2 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.77
3 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.90
4 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.93
5 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.45
6 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.85
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 21.31
2 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.57
3 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.36
4 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.81
5 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.92
6 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.82
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.98
2 Marija JablanovičMarija Jablanovič 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.20
3 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.50
4 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.63
5 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.63
6 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.95
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.67
2 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.23
3 Ema KüblbeckováEma Küblbecková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.15
4 Barbora KuchtováBarbora Kuchtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.87
5 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 27.49
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.94
2 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.38
3 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.86
4 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 24.04
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.15
6 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.31
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.16
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.04
3 Sofie KošťálováSofie Košťálová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.38
4 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.61
Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.92
2 Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.13
3 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 23.91
4 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 23.96
5 Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.02
6 Natalie SchönNatalie Schön 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.33
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.85
2 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.08
3 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.28
4 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.59
5 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.66
Lucie PetlachováLucie Petlachová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 24 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.68
2 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.07
3 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.41
4 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.54
5 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.81
6 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 28.66
Celkem 6 závodníků
Běh 25 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.87
2 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.58
3 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.93
4 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.44
5 Matylda PišťákováMatylda Pišťáková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.93
6 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.45
Celkem 6 závodníků
Běh 26 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.23
2 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 22.49
3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.40
4 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.47
5 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 24.59
6 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.14
Celkem 6 závodníků
Běh 27 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.21
2 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.88
3 Eliška SmitkováEliška Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.89
4 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.92
Nela MazouchováNela Mazouchová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Anežka HorákováAnežka Horáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 28 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.65
2 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 21.66
3 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.06
4 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.54
5 Ella KuníkováElla Kuníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.95
Celkem 5 závodníků
Běh 29 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.81
2 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.16
3 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.17
4 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.45
5 Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 23.78
6 Johanka JoklováJohanka Joklová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 24.58
Celkem 6 závodníků