Back

 / Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let)

Olomouc (11. 1. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.77
2 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.84
3 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.44
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.85
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.32
3 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.77
4 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.44
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.53
2 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.97
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.08
4 Lukáš MartinecLukáš Martinec 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.34
2 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.88
3 Jan KovářJan Kovář 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.05
4 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.17
2 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.21
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.45
4 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.48
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.73
2 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.15
3 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 10.27
Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.72
2 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.58
3 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.63
Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DivokaPatrik Divoka 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.44
2 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.75
3 Jan KojeckýJan Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.12
4 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel PolákSamuel Polák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.50
2 Oliver HrbekOliver Hrbek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.90
3 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.11
4 Tomáš KojeckýTomáš Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.37
2 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.56
3 Šimon NěmecŠimon Němec 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.89
4 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KaštilPavel Kaštil 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.60
2 Martin TomešMartin Tomeš 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.90
3 Jan HradilJan Hradil 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.15
4 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.21
2 David HynekDavid Hynek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.35
3 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.85
4 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.17
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.58
2 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.67
3 Adam NovákAdam Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.02
4 Lukáš BičLukáš Bič 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.76
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof NovákKryštof Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.93
2 Petr PolcrPetr Polcr 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.35
3 Michael JersákMichael Jersák 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.53
4 Alexandr StrebkovAlexandr Strebkov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (pá, 11.1.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.80
2 Teodor HorníčekTeodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.94
3 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.01
4 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.53
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.72
3 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.77
4 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.84
5 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.85
6 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.97
7 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.08
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.17
9 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.21
9 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.21
11 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.32
12 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.34
13 David HynekDavid Hynek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.35
14 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.37
15 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.44
15 Patrik DivokaPatrik Divoka 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.44
17 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.45
18 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09.48
19 Samuel PolákSamuel Polák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.50
20 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.56
21 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.58
21 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.58
23 Pavel KaštilPavel Kaštil 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.60
24 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.67
25 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.73
26 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.75
27 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.77
28 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.80
29 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.85
30 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.88
31 Šimon NěmecŠimon Němec 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.89
32 Oliver HrbekOliver Hrbek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.90
32 Martin TomešMartin Tomeš 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.90
34 Kryštof NovákKryštof Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.93
35 Teodor HorníčekTeodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.94
36 Lukáš MartinecLukáš Martinec 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.99
37 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.01
38 Adam NovákAdam Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.02
39 Jan KovářJan Kovář 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.05
40 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.06
41 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10.11
42 Jan KojeckýJan Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.12
43 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.15
43 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10.15
43 Jan HradilJan Hradil 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.15
46 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.17
47 Tomáš KojeckýTomáš Kojecký 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.25
48 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 10.27
49 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.31
50 Petr PolcrPetr Polcr 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.35
51 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.44
51 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.44
53 Michael JersákMichael Jersák 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.53
54 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.63
55 Alexandr StrebkovAlexandr Strebkov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.78
56 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.99
57 Lukáš BičLukáš Bič 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.76
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.52
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.76
3 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.90
4 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.64
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.83
2 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.92
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 09.12
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.17
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 11.1.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 09.19
2 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.30
3 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.32
Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.45
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.50
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.75
4 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 09.12
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.02
3 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.04
4 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.21
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.06
2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.18
3 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.33
4 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 09.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.19
2 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.29
3 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.48
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.12
2 Karolína LoubalováKarolína Loubalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.38
3 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 09.53
4 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 10.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.43
2 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.62
3 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.69
4 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.33
2 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.38
3 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.53
4 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.78
2 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.89
3 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.35
4 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.44
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.50
2 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.69
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.86
4 Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.15
2 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.19
3 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.28
4 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.69
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.86
2 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.04
3 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.45
4 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.25
2 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.39
3 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.70
4 Ema HruškováEma Hrušková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.20
2 Kateřina MišováKateřina Mišová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.33
3 Marta RůžičkováMarta Růžičková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.35
4 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.52
2 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.49
3 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.94
Celkem 3 závodníků
Rozběh 15 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena MrázkováElena Mrázková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.02
2 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.12
3 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.56
Celkem 3 závodníků
Rozběh 16 (pá, 11.1.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.50
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.07
3 Denisa PeškováDenisa Pešková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.31
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.45
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.50
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.75
4 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.02
6 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.04
7 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.06
8 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 09.12
8 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.12
10 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.18
11 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.19
12 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.21
13 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.25
14 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.29
15 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.33
15 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.33
17 Karolína LoubalováKarolína Loubalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.38
17 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.38
19 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.39
20 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.43
21 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.48
22 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.50
22 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.50
24 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.52
25 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 09.53
25 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.53
27 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.55
28 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.62
29 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.69
29 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.69
31 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.70
32 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.72
33 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.78
33 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.78
35 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.86
35 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.86
37 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.89
38 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 09.90
38 Nela LekešováNela Lekešová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.90
40 Elena MrázkováElena Mrázková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.02
41 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.04
42 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.07
43 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.12
44 Ema HruškováEma Hrušková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.13
45 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 10.15
45 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.15
47 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.19
48 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.20
49 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.28
50 Kateřina MišováKateřina Mišová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.33
51 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.35
51 Marta RůžičkováMarta Růžičková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.35
53 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.44
54 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.45
55 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.49
56 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.56
57 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.69
58 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.78
59 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.94
60 Denisa PeškováDenisa Pešková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.31
61 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.56

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.51
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.56
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.86
4 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.09
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.98
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.09
3 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 09.11
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.14
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 11.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.09
2 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.15
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.15
4 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.40
Celkem 4 závodníků