Back

 / Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let)

Olomouc (11. 1. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 11.23
2 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 13.00
3 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 14.10
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 10.81
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.09
Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.73
2 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 14.06
3 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 14.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 10.81
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.09
3 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 11.23
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.73
5 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 13.00
6 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 14.06
7 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 14.10
8 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 14.15
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 10.93
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.98
3 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 10.98
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.41
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 12.13
2 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.88
3 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 14.24
Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.56
2 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.88
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 12.75
4 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.16
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 12.94
3 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 1 13.61
4 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.67
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.87
2 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.50
3 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.00
Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.36
2 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.44
3 Simona FeistlováSimona Feistlová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.35
Celkem 3 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.15
2 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.25
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.56
2 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.88
3 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.16
4 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.36
5 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 12.75
6 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.87
7 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 12.94
8 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.15
9 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.25
10 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.44
11 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.50
12 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 1 13.61
13 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.67
14 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.00
15 Simona FeistlováSimona Feistlová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.35
16 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.94
Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 DNF
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.18
2 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.91
3 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.04
4 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.07
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 12.35
2 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.62
3 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 12.63
4 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.82
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 11.1.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 12.53
2 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.99
3 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.14
4 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.16
Celkem 4 závodníků