Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:14.88
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.65
3 Jakub SragaJakub Sraga 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 2:21.08
4 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:23.55
5 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:24.04
6 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:24.81
7 Jan GostomczykJan Gostomczyk 05 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 7 2:31.02
8 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:31.60
Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:22.71
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:29.02
3 Jakub SkalíkJakub Skalík 05 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 2:35.58
4 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:35.97
5 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:36.12
6 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:38.27
7 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.32
Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:14.88
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.65
3 Jakub SragaJakub Sraga 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 2:21.08
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:22.71
5 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:23.55
6 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:24.04
7 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:24.81
8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:29.02
9 Jan GostomczykJan Gostomczyk 05 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 7 2:31.02
10 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:31.60
11 Jakub SkalíkJakub Skalík 05 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 2:35.58
12 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:35.97
13 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:36.12
14 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:38.27
15 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.32
Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:19.65
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:20.47
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:32.98
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:33.15
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:36.55
6 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:37.32
7 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:38.97
8 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:41.44
9 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 10 2:46.70
10 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:48.86
11 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:50.47
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:45.83
2 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 2:47.73
3 Antoni RossaAntoni Rossa 07 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 2:48.86
4 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:52.58
5 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:55.64
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:02.92
7 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 3:04.17
8 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:04.92
9 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 3:06.05
10 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10 3:07.00
11 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 3:12.17
12 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 3:49.15
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.68
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:46.89
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:48.40
4 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:51.69
5 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:53.01
6 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:54.46
7 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:57.99
8 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:59.31
9 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:03.35
Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 DNS
Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:19.65
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:20.47
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:32.98
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:33.15
5 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.68
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:36.55
7 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:37.32
8 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:38.97
9 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:41.44
10 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:45.83
11 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 10 2:46.70
12 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:46.89
13 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 2:47.73
14 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:48.40
15 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:48.86
15 Antoni RossaAntoni Rossa 07 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 2:48.86
17 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:50.47
18 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:51.69
19 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:52.58
20 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:53.01
21 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:54.46
22 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:55.64
23 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:57.99
24 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:59.31
25 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:02.92
26 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:03.35
27 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 3:04.17
28 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:04.92
29 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 3:06.05
30 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10 3:07.00
31 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 3:12.17
32 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 3:49.15
Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 DNS
Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:26.06
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:26.61
3 Zuzanna GrudzieńZuzanna Grudzień 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 2:28.44
4 Julia MakuchJulia Makuch 04 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 4 2:28.48
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:31.60
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.76
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:41.29
8 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:42.34
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:49.50
10 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:50.65
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:44.11
2 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:53.93
3 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:55.44
4 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:55.62
5 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:56.33
6 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:03.25
7 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:07.05
Veronika MartynkováVeronika Martynková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 DNS
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DNS
Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:26.06
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:26.61
3 Zuzanna GrudzieńZuzanna Grudzień 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 2:28.44
4 Julia MakuchJulia Makuch 04 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 4 2:28.48
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:31.60
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.76
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:41.29
8 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:42.34
9 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:44.11
10 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:49.50
11 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:50.65
12 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:53.93
13 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:55.44
14 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:55.62
15 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:56.33
16 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:03.25
17 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:07.05
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 DNS
Veronika MartynkováVeronika Martynková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 DNS
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DNS
Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:22.50
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:28.78
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:33.82
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:36.14
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:40.18
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:40.26
7 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:41.41
8 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:41.55
9 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:44.21
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:45.45
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:46.37
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:47.51
2 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:51.93
3 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:52.30
4 Daniela JurkaDaniela Jurka 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 2:53.26
5 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:54.37
6 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:54.63
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 2:59.61
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 DNS
Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Ester KretkováEster Kretková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:50.08
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:57.32
3 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:57.52
4 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:02.15
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:03.80
6 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 3:05.80
7 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 3:06.13
8 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 3:08.72
9 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 3:09.29
10 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:13.03
11 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 3:23.98
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:45.53
2 Terezie KobieluszTerezie Kobielusz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:52.32
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:58.99
4 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:07.44
5 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:08.35
6 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:10.38
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:12.60
8 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 3:32.45
9 Marie HuczalováMarie Huczalová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:32.56
Gabriela KaczmarekGabriela Kaczmarek 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:54.79
2 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 2:56.06
3 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:56.55
4 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:01.07
5 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:05.40
6 Gita KřivánkováGita Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 3:05.84
7 Hana KřivánkováHana Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 3:06.29
8 Marie WachalováMarie Wachalová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:06.83
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:22.50
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:28.78
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:33.82
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:36.14
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:40.18
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:40.26
7 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:41.41
8 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:41.55
9 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:44.21
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:45.45
11 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:45.53
12 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:46.37
13 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:47.51
14 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:50.08
15 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:51.93
16 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:52.30
17 Terezie KobieluszTerezie Kobielusz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:52.32
18 Daniela JurkaDaniela Jurka 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 2:53.26
19 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:54.37
20 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:54.63
21 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:54.79
22 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 2:56.06
23 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:56.55
24 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:57.32
25 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:57.52
26 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:58.99
27 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 2:59.61
28 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:01.07
29 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:02.15
30 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:03.80
31 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:05.40
32 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 3:05.80
33 Gita KřivánkováGita Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 3:05.84
34 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 3:06.13
35 Hana KřivánkováHana Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 3:06.29
36 Marie WachalováMarie Wachalová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:06.83
37 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:07.44
38 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:08.35
39 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 3:08.72
40 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 3:09.29
41 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:10.38
42 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:12.60
43 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:13.03
44 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 3:23.98
45 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 3:32.45
46 Marie HuczalováMarie Huczalová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:32.56
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 DNS
Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Ester KretkováEster Kretková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Gabriela KaczmarekGabriela Kaczmarek 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 DNS
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS