Zpět

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 14:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 27 5.50 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 28 5.44 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Gracjan SrokaGracjan Sroka
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
04 21 5.25 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
04 26 5.23 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
04 24 4.99 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 22 4.97 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 4.92 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.82 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Alan SuderAlan Suder
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
04 19 4.79 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Lukáš HoudekLukáš Houdek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 15 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0
12 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 9 4.55 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 12 4.46 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20 4.44 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 16 4.42 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 8 4.34 0.00.00.00.00.00.00.0
17 František JaníkFrantišek Janík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 2 4.30 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 10 4.17 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 6 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Daniel VranaDaniel Vrana
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 4 4.01 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Zdeněk DubZdeněk Dub
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
05 13 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Miroslav TesařMiroslav Tesař
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
05 7 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 DNS
Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 23 DNF
Wiktor IwanickiWiktor Iwanicki
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 18 NM
Kryštof HanekKryštof Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 17 NM
Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 25 NM
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 11 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci A (so, 9.2.2019 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 26 4.79 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 27 4.60 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 25 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 23 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Lukáš KopecLukáš Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 22 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 24 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Filip KřížekFilip Křížek
Orel VyškovOrel Vyškov
06 15 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 21 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 19 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 11 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 9 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel VyškovOrel Vyškov
07 12 3.51 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Čeněk ToporČeněk Topor
Orel VyškovOrel Vyškov
07 20 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 14 3.41 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 8 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0
22 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 3.13 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 3.11 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 2.83 0.00.00.00.00.00.00.0
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1 DNS
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 DNS
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 DNS
Celkem 27 závodníků
Ml. žáci B (so, 9.2.2019 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 27 4.85 0.0
2 Dorian GręboszDorian Grębosz
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
06 26 4.51 0.0
3 Igor WójcikIgor Wójcik
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
07 23 4.40 0.0
4 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 4.21 0.0
5 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 22 4.18 0.0
6 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 24 4.04 0.0
7 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 18 3.97 0.0
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21 3.86 0.0
9 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 3.76 0.0
10 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 16 3.76 0.0
11 Oliwier RękasOliwier Rękas
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
07 9 3.65 0.0
12 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 20 3.59 0.0
13 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 3.56 0.0
14 Jan HejníkJan Hejník
Atletika HolešovAtletika Holešov
07 15 3.49 0.0
15 Igor WitekIgor Witek
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
07 14 3.49 0.0
16 Oskar PiwowarczykOskar Piwowarczyk
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
06 17 3.48 0.0
17 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 3.41 0.0
18 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 3.29 0.0
19 David ŠípDavid Šíp
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 7 3.22 0.0
20 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 3.20 0.0
21 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 19 3.18 0.0
22 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 3.15 0.0
23 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 3.09 0.0
24 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 3.08 0.0
25 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.02 0.0
26 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 10 2.82 0.0
Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 25 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 30 5.40 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 29 5.30 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28 5.15 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3 4.89 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 4.83 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 22 4.78 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 4.75 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 18 4.71 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 6 4.65 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 27 4.65 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 23 4.58 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 24 4.56 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 20 4.55 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 4.50 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4 4.45 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 10 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 4.37 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 15 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 17 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 25 4.30 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Wiktoria GawinWiktoria Gawin
KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków
04 21 4.28 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 9 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 4.17 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 4.10 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 7 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 26 DNS
Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
05 14 DNS
Celkem 30 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 24 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 25 4.15 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 19 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 1 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 27 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 23 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 14 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
05 21 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 31 3.72 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 3.68 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 17 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 22 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Karolína VajdováKarolína Vajdová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 13 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Tereza SchořováTereza Schořová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 12 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová
Orel VyškovOrel Vyškov
04 16 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 3.28 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Rozálie KutějováRozálie Kutějová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 3.19 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 3.07 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Daniela BláhováDaniela Bláhová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 30 2.92 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika JavorováVeronika Javorová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 26 DNS
Markéta MotykováMarkéta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 DNS
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 DNS
Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 DNS
Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 29 NM
Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
05 2 NM
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 57 4.49 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 56 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 51 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 44 4.14 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 55 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 53 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 54 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 43 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 46 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 40 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 29 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Wiktoria DługaWiktoria Długa
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
06 1 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Paulina KaplerPaulina Kapler
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
06 48 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Oliwia PorwolikOliwia Porwolik
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
07 14 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Kornelia RzeszutekKornelia Rzeszutek
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
06 49 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
16= Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 50 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
16= Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 38 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 42 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
19= Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 33 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 39 3.79 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
07 16 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Anna ChynałAnna Chynał
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
07 45 3.74 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 28 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Nela PeškováNela Pešková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 37 3.70 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Ester KretkováEster Kretková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Jagoda BatkoJagoda Batko
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
07 30 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 31 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
30= Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 22 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0
30= Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 27 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 35 3.61 0.00.00.00.00.00.00.0
33= Karolína ŠanderováKarolína Šanderová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 23 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0
33= Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 24 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Eliška GryčováEliška Gryčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
36= Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 3.50 0.00.00.00.00.00.00.0
36= Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 3.50 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Jana ŠikulováJana Šikulová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 25 3.44 0.00.00.00.00.00.00.0
39 Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Lucie JanošcováLucie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 52 3.32 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Anna HéderváriAnna Hédervári
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 32 3.28 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 3.26 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Lucie VránováLucie Vránová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 41 3.19 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 21 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26 3.14 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 19 3.13 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Terezie KobieluszTerezie Kobielusz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 36 3.06 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Marie WachalováMarie Wachalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Denisa JakusováDenisa Jakusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 3.04 0.00.00.00.00.00.00.0
51= Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 3.02 0.00.00.00.00.00.00.0
51= Adéla PekárkováAdéla Pekárková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 18 3.02 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 2.92 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Barbora SpálováBarbora Spálová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 2.90 0.00.00.00.00.00.00.0
Wiktoria AbsylWiktoria Absyl
UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów
07 47 DNS
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 34 DNS
Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 8 DNS
Celkem 57 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 51 4.53 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 53 4.43 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 54 4.35 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 50 4.30 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 47 4.25 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 46 4.10 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 44 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 41 4.05 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 4.04 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 38 3.97 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 49 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 45 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Karolina GawinKarolina Gawin
KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków
07 52 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 39 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 33 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
06 15 3.79 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 24 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 36 3.74 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 48 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 19 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 25 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 28 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 37 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Kristýna NesétováKristýna Nesétová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 26 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
28= Vera VítkováVera Vítková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 43 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
30= Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 27 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0
30= Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 40 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 3.50 0.00.00.00.00.00.00.0
33= Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0
33= Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 32 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 21 3.43 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Liliana MachánkováLiliana Machánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 20 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
37= Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
37= Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
39= Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0
39= Dagmar HradilováDagmar Hradilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 31 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Hana KřivánkováHana Křivánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 10 3.22 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 3.19 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Hana HorniakováHana Horniaková
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
07 6 3.17 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 23 3.12 0.00.00.00.00.00.00.0
45= Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 3.08 0.00.00.00.00.00.00.0
45= Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika HolešovAtletika Holešov
07 22 3.08 0.00.00.00.00.00.00.0
47= Marjana BařinkováMarjana Bařinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 3.02 0.00.00.00.00.00.00.0
47= Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
07 13 3.02 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 42 3.01 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Gita KřivánkováGita Křivánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 9 3.00 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Aneta ŠimkováAneta Šimková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 17 2.92 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika HolešovAtletika Holešov
07 34 2.86 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 35 2.72 0.00.00.00.00.00.00.0
Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 29 NM
Celkem 54 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 23 4.32 0.0
2 Richard NovákRichard Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 4.10 0.0
3 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 27 4.09 0.0
4 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 34 4.03 0.0
5 Viktor NovákViktor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 8 3.91 0.0
6 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 3.88 0.0
7 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 30 3.88 0.0
8 Václav KreidlVáclav Kreidl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 28 3.86 0.0
9 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 3.60 0.0
10= Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 25 3.51 0.0
10= Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 31 3.51 0.0
12 Jan KeprtJan Keprt
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 21 3.50 0.0
13 Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 32 3.49 0.0
14 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 3.48 0.0
15 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 13 3.41 0.0
16 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 33 3.39 0.0
17 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 29 3.38 0.0
18 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 24 3.24 0.0
19 Jan ValášekJan Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
08 19 3.21 0.0
20 Martin BednaříkMartin Bednařík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 1 3.18 0.0
21= Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 3.11 0.0
21= Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 22 3.11 0.0
23 Metoděj KraisMetoděj Krais
Orel VyškovOrel Vyškov
09 17 3.10 0.0
24 Hynek SvobodaHynek Svoboda
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 11 3.08 0.0
25 Ondřej HaškaOndřej Haška
Orel VyškovOrel Vyškov
09 15 3.05 0.0
26 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5 2.96 0.0
27 Adam GrabaczAdam Grabacz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 16 2.95 0.0
28= Filip PivsetokFilip Pivsetok
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 10 2.92 0.0
28= Jiří HudecJiří Hudec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 6 2.92 0.0
30 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 26 2.89 0.0
31 Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 2 2.82 0.0
32 Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 20 2.80 0.0
Martin VavrečkaMartin Vavrečka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 14 DNS
Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 18 DNS
Celkem 34 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 30 3.92 0.0
2= Aleksander PituchAleksander Pituch
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
09 29 3.74 0.0
2= Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 3.74 0.0
4= Adam RządkowskiAdam Rządkowski
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
08 28 3.65 0.0
4= Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 10 3.65 0.0
6 Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12 3.57 0.0
7= Matěj MiklašMatěj Miklaš
Elim VsetínElim Vsetín
08 9 3.56 0.0
7= Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 14 3.56 0.0
9 Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 18 3.53 0.0
10 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 25 3.52 0.0
11= Martin VorelMartin Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 15 3.48 0.0
11= Alexandr SuchánekAlexandr Suchánek
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 26 3.48 0.0
13 Marek HranošMarek Hranoš
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 23 3.44 0.0
14 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 5 3.42 0.0
15= Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 13 3.40 0.0
15= Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 6 3.40 0.0
17 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 1 3.37 0.0
18 Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 3.34 0.0
19 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 11 3.30 0.0
20 Jakub BrózdaJakub Brózda
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 19 3.22 0.0
21 Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 4 3.20 0.0
22 Michal KužmaMichal Kužma
Elim VsetínElim Vsetín
08 8 3.19 0.0
23 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3 3.12 0.0
24 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 7 3.09 0.0
25 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 20 3.00 0.0
26 Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika HolešovAtletika Holešov
09 27 2.99 0.0
27 Lukáš HeuerLukáš Heuer
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 22 2.94 0.0
28 Martin GotthardMartin Gotthard
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21 2.90 0.0
29 Lukáš WolfLukáš Wolf
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 24 2.84 0.0
30 Václav KlučkaVáclav Klučka
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 17 2.46 0.0
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA
AK KUŘIMAK KUŘIM
09 31 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (so, 9.2.2019 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 67 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Hannah ŠocováHannah Šocová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 57 4.29 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 66 4.15 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 65 4.10 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 64 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 25 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 13 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 20 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Kristína BastováKristína Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 63 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 15 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 61 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 29 3.69 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 46 3.66 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 26 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 62 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Marie MatejováMarie Matejová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 50 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Stela NavrátilováStela Navrátilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 54 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Karolína BednářováKarolína Bednářová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 60 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Sára ProcházkováSára Procházková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 45 3.55 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Marie SoučkováMarie Součková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 47 3.54 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 49 3.52 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Natálie Sikorová 2Natálie Sikorová 2
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 24 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0
23= Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0
23= Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 31 3.47 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0
26= Aneta TaušováAneta Taušová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 42 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
26= Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
08 55 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 43 3.41 0.00.00.00.00.00.00.0
29= Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 51 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
29= Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 52 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Laura CholewováLaura Cholewová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
09 44 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 30 3.27 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 21 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Eva ZelníčkováEva Zelníčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 48 3.24 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 28 3.23 0.00.00.00.00.00.00.0
38= Jana MartynkováJana Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 16 3.21 0.00.00.00.00.00.00.0
38= Maja TomanováMaja Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 40 3.21 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 23 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 39 3.17 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Hana KantorováHana Kantorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 10 3.16 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Julie NetoličkováJulie Netoličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 19 3.15 0.00.00.00.00.00.00.0
44= Nikol KozielováNikol Kozielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 12 3.13 0.00.00.00.00.00.00.0
44= Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 59 3.13 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 36 3.12 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 3.11 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 11 3.10 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Emma ZápotockáEmma Zápotocká
Orel VyškovOrel Vyškov
09 35 3.09 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Nikol ShánělováNikol Shánělová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 22 3.08 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Nela DrozdováNela Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 4 3.07 0.00.00.00.00.00.00.0
52= Barbara ŠtarkováBarbara Štarková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
09 27 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0
52= Kamila ŠedováKamila Šedová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 38 3.05 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 41 3.04 0.00.00.00.00.00.00.0
55= Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 58 2.98 0.00.00.00.00.00.00.0
55= Kateřina DuškováKateřina Dušková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 33 2.98 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 32 2.97 0.00.00.00.00.00.00.0
58 Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 34 2.96 0.00.00.00.00.00.00.0
59 Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 2.91 0.00.00.00.00.00.00.0
60 Lea LangováLea Langová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 14 2.87 0.00.00.00.00.00.00.0
61 Niké SmolíkováNiké Smolíková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
08 53 2.86 0.00.00.00.00.00.00.0
62 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 37 2.80 0.00.00.00.00.00.00.0
63 Eliška FischerováEliška Fischerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 2.77 0.00.00.00.00.00.00.0
64 Natálie JanošcováNatálie Janošcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 56 2.73 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 DNS
Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 18 DNS
Viktorie FoltýnováViktorie Foltýnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 DNS
Celkem 67 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (so, 9.2.2019 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
AK ZlínAK Zlín
08 11 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 54 4.27 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 58 4.08 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Ema KrálováEma Králová
AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská
08 59 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Natalia DoniecNatalia Doniec
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
09 55 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
08 53 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 52 3.84 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
08 56 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Marie KundratovaMarie Kundratova
ASBASB
08 61 3.79 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná
08 62 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 12 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Julia KlękJulia Klęk
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
08 64 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Magdalena GrzywaMagdalena Grzywa
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
08 60 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 44 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 50 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 8 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 36 3.58 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 46 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Tereza JuráskováTereza Jurásková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 57 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 41 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 47 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 18 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0
24= Sophie UrbanováSophie Urbanová
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 35 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0
24= Viktorie HrochováViktorie Hrochová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 30 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Patrycja DragowPatrycja Dragow
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
08 63 3.45 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Adéla KubiesováAdéla Kubiesová
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 43 3.43 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 13 3.42 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 26 3.41 0.00.00.00.00.00.00.0
30= Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
08 38 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
30= Eliška BernatíkováEliška Bernatíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
30= Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 40 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 37 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0
34= Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 49 3.36 0.00.00.00.00.00.00.0
34= Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 29 3.36 0.00.00.00.00.00.00.0
36= Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 39 3.35 0.00.00.00.00.00.00.0
36= Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 33 3.35 0.00.00.00.00.00.00.0
38= Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná
09 42 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0
38= Barbora BalážikováBarbora Balážiková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 1 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0
38= Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Lucie PetrželováLucie Petrželová
Atletika HolešovAtletika Holešov
09 51 3.27 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Eliška ZarembováEliška Zarembová
TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná
08 48 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Eliška BrodňanováEliška Brodňanová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 21 3.24 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Elen MalyškováElen Malyšková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 3.20 0.00.00.00.00.00.00.0
45= Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná
08 45 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0
45= Daniela ŠturalováDaniela Šturalová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 17 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
Elim VsetínElim Vsetín
09 5 3.15 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Karolína MichlováKarolína Michlová
TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná
09 27 3.09 0.00.00.00.00.00.00.0
49= Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 31 3.07 0.00.00.00.00.00.00.0
49= Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 4 3.07 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Sarah FremelováSarah Fremelová
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 34 3.04 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Nikol KollegováNikol Kollegová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 3.02 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Amálie ČermákováAmálie Čermáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 23 2.97 0.00.00.00.00.00.00.0
54= Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 15 2.94 0.00.00.00.00.00.00.0
54= Natálie DundrováNatálie Dundrová
AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s.
09 32 2.94 0.00.00.00.00.00.00.0
56 Tereza KeprtováTereza Keprtová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 19 2.92 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 24 2.91 0.00.00.00.00.00.00.0
58 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 7 2.89 0.00.00.00.00.00.00.0
59 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 14 2.85 0.00.00.00.00.00.00.0
60 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 16 2.84 0.00.00.00.00.00.00.0
61 Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 10 2.77 0.00.00.00.00.00.00.0
62 Sofie MalotováSofie Malotová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 25 2.74 0.00.00.00.00.00.00.0
63 Barbora ZávodnáBarbora Závodná
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 2.18 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 28 DNS
Celkem 64 závodníků