Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.78
1 Gracjan SrokaGracjan Sroka
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
04 20 1.75 ------oooooooxxx
2 Jan GostomczykJan Gostomczyk
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
05 19 1.60 -----oooooxxx
3 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 15 1.60 --o-ooooxoxxoxxx
4= Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
04 17 1.55 ------oooxxx
4= Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 16 1.55 ----oo-ooxxx
6 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 18 1.55 ----ooooxxoxxx
7 Sebastian ŁukasiewiczSebastian Łukasiewicz
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
04 11 1.50 -----oooxxx
8 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 12 1.50 ---oooxoxoxxx
9= Alan SuderAlan Suder
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
04 14 1.50 ---ooooxxoxxx
9= Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 1.50 -----ooxxoxxx
11 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 1.45 ---xoooxxoxxx
12 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 6 1.40 ---oxooxxx
13 Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 7 1.40 oooooxoxxx
14 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1 1.40 ooxxoxoxxoxxo
15= Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 5 1.35 -oooxoxxx
15= Zdeněk DubZdeněk Dub
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
05 13 1.35 ooooxoxxx
17 Lukáš HoudekLukáš Houdek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4 1.35 ooooxxoxxx
18 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 1.30 oooxxoxxx
Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 3 DNS
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 10 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62
1 Jakub WilczewskiJakub Wilczewski
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
06 27 1.60 -------oxoooxxoxxx
2 Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
07 23 1.55 -----ooooxxoxxoxxx
3 Tomasz DusikTomasz Dusik
LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek
06 22 1.45 ----oooooxxx
4= Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 26 1.40 ---oooooxxx
4= Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 25 1.40 -oooooooxxx
6 Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 20 1.35 --oooooxxx
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 1.35 -ooooxoxoxxx
8 Oskar PiwowarczykOskar Piwowarczyk
MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno
06 16 1.35 -ooooxxoxoxxx
9 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 13 1.30 -ooooxxoxxx
10 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 1.25 -oooxxo-
11= Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 1.20 -oooxxx
11= Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 1.20 -oooxxx
11= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 1.20 -oooxxx
14= Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 1.20 -ooxoxxx
14= Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 15 1.20 -ooxoxxx
14= Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 10 1.20 -ooxoxx-
17 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 6 1.15 -ooxxx
18 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 17 1.15 -xooxxx
19= Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 1.10 -oxxx
19= Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 8 1.10 -oxxx
19= Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 1.10 -o-
19= Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 1.10 -oxxx
Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 NM
Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 NM
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 21 DNS
KAMIL PETKAKAMIL PETKA
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 24 DNS
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85
1 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 36 1.50 ---ooooxoxxx
2 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 35 1.50 ---oooxxoxoxxx
3= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 37 1.45 ---ooooxxx
3= Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 1.45 ---ooooxxx
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 30 1.45 ooooooxoxx
6 Oliwia KopieniakOliwia Kopieniak
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 25 1.45 -oooooxxoxxx
7 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 34 1.40 --ooooxxx
8= Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 1.40 --oooxoxxx
8= Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 29 1.40 -ooooxoxxx
8= Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 31 1.40 oooooxoxxx
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 27 1.40 -xooooxoxxx
12 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 1.40 ooooxxoxoxxx
13 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 32 1.40 ---ooxxoxxx
14 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 33 1.40 ---xooxxoxxx
15= Małgorzata FilipMałgorzata Filip
LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek
04 22 1.35 --oooxxx
15= Oliwia KubińskaOliwia Kubińska
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 16 1.35 oooooxxx
15= Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 13 1.35 oooooxxx
18 Wiktoria JawieńWiktoria Jawień
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 24 1.35 oxooxxooxxx
19= Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 19 1.35 -oooxoxxx
19= Kamila BobrekKamila Bobrek
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
04 18 1.35 ooooxoxxx
19= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 17 1.35 -oooxoxxx
22 Alicja MorągAlicja Morąg
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 20 1.35 -oooxxoxxx
23 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 23 1.35 ooxoxxoxxoxxx
24= Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 26 1.30 ooooxxx
24= Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
05 11 1.30 ooooxxx
24= Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 1.30 ooooxxx
24= Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 1.30 ooooxxx
28 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 21 1.30 oooxoxxx
29 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 14 1.25 ooxoxxx
30 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 5 1.25 oxoxxoxxx
31 Oliwia CzosnekOliwia Czosnek
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 7 1.20 ooxxx
32= Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 1.15 xoxxx
32= Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 12 1.15 xoxxx
32= Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4 1.15 xoxxx
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1 DNS
Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 28 DNS
Emilia FleszarEmilia Fleszar
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
05 8 NM
Celkem 37 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.60
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 23 1.50 ----ooooooxxx
2= Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 26 1.45 ----oooooxx
2= Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25 1.45 ----oooooxxx
4 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 20 1.35 --oooooxxx
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 17 1.35 ---oxxoxooxxx
6 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 19 1.35 -oooxooxxoxxx
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 21 1.30 --ooxooxxx
8 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 15 1.30 -oooxoxoxxx
9 Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 13 1.25 -ooooxxx
10 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 22 1.25 -ooxxooxxx
11 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 12 1.25 -xooxxooxxx
12 Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 18 1.20 -oxooxxx
13 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 8 1.15 -oox
14 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 1.15 -oxoxxx
15 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 1.15 -xoxoxxx
16 Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 7 1.15 -oxxox
17= Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 1.15 -xoxxoxx
17= Klára DvořákováKlára Dvořáková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 1.15 -xoxoxxx
17= Marie HuczalováMarie Huczalová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 4 1.15 -xoxxox
20 Jagoda BatkoJagoda Batko
SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW
07 6 1.10 -oxxx
21= Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 16 1.10 -xoxx
21= Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika HolešovAtletika Holešov
07 5 1.10 -xoxxx
Zuzanna SragaZuzanna Sraga
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 24 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 14 DNS
Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 DNS
Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 11 NM
Celkem 26 závodníků