Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.81
2 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 09.41
3 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.98
4 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 10.37
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.79
6 Wiktor IwanickiWiktor Iwanicki 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 11.38
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.24
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.76
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.28
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.31
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.46
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.75
7 ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 11.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.81
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.24
3 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 09.41
4 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.76
5 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.98
6 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.28
7 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.31
8 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 10.37
9 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.46
10 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.75
11 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.79
12 Wiktor IwanickiWiktor Iwanicki 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 11.38
13 ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 11.45
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.74
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.10
3 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.12
4 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.55
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.73
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.10
7 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.62
Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.65
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.32
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.57
4 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.83
5 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.18
6 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.59
7 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.90
8 Dorian GręboszDorian Grębosz 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 11.91
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.24
2 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.74
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.79
4 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.84
5 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.87
6 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 13.68
7 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 13.72
8 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.68
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.51
3 Dorian GręboszDorian Grębosz 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 11.53
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 12.63
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.65
6 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.09
7 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 13.27
8 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.51
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.93
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.04
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.31
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.39
6 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 13.40
7 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 13.89
8 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.93
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.24
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.51
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.68
4 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.74
5 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.51
6 Dorian GręboszDorian Grębosz 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 11.53
7 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.79
8 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.84
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.93
10 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.04
11 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.31
12 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.39
13 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 12.63
14 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.65
15 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.87
16 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.09
17 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 13.27
18 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.37
19 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 13.40
20 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 13.68
21 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 13.72
22 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 13.89
23 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.93
24 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.24

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.24
2 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.47
3 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 09.79
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.18
5 Oliwia KopieniakOliwia Kopieniak 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 8 10.44
6 Kamila BobrekKamila Bobrek 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 10.88
7 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.42
8 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.52
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.75
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.98
4 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.61
5 Weronika BochenekWeronika Bochenek 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 11.72
6 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.20
7 Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 12.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.59
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.68
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.38
4 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.20
5 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.32
6 Kamila KaczkowskaKamila Kaczkowska 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 6 11.44
7 Martyna KlajaMartyna Klaja 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 11.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.69
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.08
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.09
4 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 11.94
5 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 13.13
6 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 14.21
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.54
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.16
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.94
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.96
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.00
6 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.17
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.24
2 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.47
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.52
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.54
5 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.59
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.68
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.69
8 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.75
9 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 09.79
10 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.98
11 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.08
12 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.09
13 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.16
14 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.18
15 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.38
16 Oliwia KopieniakOliwia Kopieniak 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 8 10.44
17 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.61
18 Kamila BobrekKamila Bobrek 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 10.88
19 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.94
20 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.96
21 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.00
22 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.20
23 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.32
24 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.42
25 Kamila KaczkowskaKamila Kaczkowska 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 6 11.44
26 Weronika BochenekWeronika Bochenek 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 11.72
27 Martyna KlajaMartyna Klaja 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 11.91
28 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 11.94
29 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.97
30 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.17
31 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.20
32 Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 12.80
33 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 13.13
34 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 14.21
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.22
2 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.27
3 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.34
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.42
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.59
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.68
7 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.64
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.50
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.58
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.62
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.70
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.95
6 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.27
7 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.63
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.63
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.68
2 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.70
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.26
4 Lena OciepkaLena Ociepka 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 12.39
5 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.83
6 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.49
7 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 16.08
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.75
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.59
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.97
4 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 12.64
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 13.44
6 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.86
7 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 14.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.12
2 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.64
3 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 12.41
4 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.42
5 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.55
6 Eliška GryčováEliška Gryčová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.29
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 14.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.71
2 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.40
3 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.67
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.86
5 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.26
6 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 2 15.27
7 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.64
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.68
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.71
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.75
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.12
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.40
6 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.59
7 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.64
8 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.67
9 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.70
10 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.97
11 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.26
12 Lena OciepkaLena Ociepka 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 12.39
13 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 12.41
14 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.42
15 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.55
16 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 12.64
17 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.83
18 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.86
19 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 13.44
20 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.49
21 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.86
22 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.26
23 Eliška GryčováEliška Gryčová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.29
24 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 14.61
25 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 14.62
26 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 2 15.27
27 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 16.08
28 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.64
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF