Back

 / 4. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (13. 2. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17.38
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.45
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.27
4 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.93
5 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.35
6 Jan JohnJan John 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.29
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.69
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 17.83
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.47
4 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 20.34
5 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.28
6 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.54
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 18.40
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 18.45
3 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.04
4 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.14
5 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.18
Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 18.17
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.23
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 18.49
4 Lukáš NovákLukáš Novák 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.73
5 Matyáš StejskalMatyáš Stejskal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.71
6 Michail BezrukovMichail Bezrukov 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 27.59
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.26
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.66
3 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.53
4 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.64
Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.49
2 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.05
3 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.68
4 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.59
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.67
Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.62
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 18.76
3 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.83
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.63
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.12
6 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.04
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.98
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.06
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19.64
4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.92
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 23.11
6 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.79
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.37
2 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.93
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.76
4 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.32
5 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 23.36
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.33
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.77
3 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.84
4 David DuroňDavid Duroň 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.96
5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.51
6 Joseph LitsterJoseph Litster 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.32
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.86
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 19.06
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.88
4 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.57
5 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.12
6 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.00
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.33
2 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.12
3 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 20.18
4 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.42
5 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.49
6 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.81
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.62
2 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.15
3 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.53
4 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.86
5 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.59
6 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.73
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.66
2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.81
3 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.04
4 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.72
5 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.45
6 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.65
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.98
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 20.32
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.89
4 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.98
5 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.13
Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.77
2 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.57
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.79
4 Matyáš RejtharMatyáš Rejthar 05 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 22.34
5 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.73
6 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.12
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PomahačJan Pomahač 04 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 20.43
2 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.01
3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.21
4 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.73
5 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.15
6 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.66
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.40
2 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.15
3 Jonáš VondraJonáš Vondra 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.25
4 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.26
5 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.03
6 Jakub WeberJakub Weber 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.52
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.35
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.92
3 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.62
4 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.75
5 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.88
6 Michal ŠvorcMichal Švorc 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.96
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.31
2 Šimon MatoušekŠimon Matoušek 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.67
3 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.00
4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.30
5 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.18
6 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.32
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.46
2 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.85
3 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.90
4 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.79
5 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.95
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 20.11
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 20.49
3 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.66
4 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.77
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.87
6 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.80
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.47
2 Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.11
3 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.40
4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.17
5 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.59
6 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 25.39
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.93
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19.99
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.06
4 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.55
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.72
6 Tereza RozsypalováTereza Rozsypalová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.73
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.41
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.45
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.05
4 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.05
5 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.97
6 Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 23.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.21
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19.68
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.97
4 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.27
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.45
6 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.82
2 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.02
3 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.95
4 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.19
5 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.83
6 Barbora SommerováBarbora Sommerová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 25.30
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.46
2 Amálie HobelantováAmálie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19.81
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.04
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.32
5 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.01
6 Lucie Kateřina ČinkováLucie Kateřina Činková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.29
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21.21
2 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.23
3 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.49
4 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 22.17
5 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.36
6 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.64
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 20.19
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.38
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.51
4 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.34
5 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.47
6 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 21.78
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.17
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.34
3 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 20.44
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.62
5 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.98
6 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.54
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 20.01
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.05
3 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.26
4 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.76
5 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.81
6 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.59
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 20.25
3 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 20.32
4 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.41
5 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.36
Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 19.90
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.05
3 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.39
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.39
5 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 22.10
Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19.27
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.79
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 20.18
4 karolína Peckovákarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.26
5 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.00
6 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.22
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.27
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 20.29
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.76
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 20.85
5 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 21.69
6 Nathalie WeberováNathalie Weberová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.75
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.50
2 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 21.19
3 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.91
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.43
5 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.25
Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.27
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.34
3 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.45
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.49
5 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.87
6 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 25.33
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.76
2 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.04
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 21.14
4 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.06
Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.78
2 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.93
3 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21.06
4 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.83
5 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.01
6 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.73
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.35
2 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.69
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 23.04
4 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.12
5 Elizabet SmitkováElizabet Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.14
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.94
2 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.16
3 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.29
4 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.75
5 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.92
6 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.16
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.69
3 Emma Marlene OstráEmma Marlene Ostrá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.02
4 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.73
5 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.10
6 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.42
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.84
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.87
3 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.28
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.81
5 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.91
6 Natálie KloudováNatálie Kloudová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.14
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.57
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20.81
3 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 21.55
4 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.02
5 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.71
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.74
2 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.98
3 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.01
4 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.57
5 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.13
6 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.21
Celkem 6 závodníků
Běh 24 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.51
2 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.44
3 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.69
4 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 25.37
5 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.59
Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 25 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.13
2 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.38
3 Marija JablanovičMarija Jablanovič 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.89
4 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.06
5 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.15
Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 26 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.24
2 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.27
3 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.40
4 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.59
5 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 25.52
6 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 27.56
Celkem 6 závodníků
Běh 27 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.33
2 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.63
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.45
4 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.00
5 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.27
Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 28 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.73
2 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.33
3 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.76
4 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.07
5 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.45
6 Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.84
Celkem 6 závodníků
Běh 29 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.15
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 21.47
3 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.70
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.33
5 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.34
6 Tereza GawthropeTereza Gawthrope 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.63
Celkem 6 závodníků
Běh 30 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.79
2 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.80
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.80
4 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.60
5 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.82
6 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.03
Celkem 6 závodníků
Běh 31 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 21.44
2 kateřina Paverovákateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.44
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.58
4 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.62
5 Nikoletta BrejlováNikoletta Brejlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.39
Celkem 5 závodníků
Běh 32 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.01
2 Dita KuchařováDita Kuchařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.88
3 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 24.22
4 Natalia PakurováNatalia Pakurová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.71
Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 33 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.66
2 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.68
3 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.23
4 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 24.23
Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 34 (st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.82
2 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.55
3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.96
4 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.50
Celkem 4 závodníků