Back

 / Otevřené mistrovství Otrokovic

Otrokovice (14. 2. 2019)

40 yardů - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 14.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.02
2 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 05.25
Celkem 2 závodníků

40 yardů - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 14.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 05.24
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 05.36
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 05.45
4 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 05.72
5 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 05.90
Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 14.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.33
2 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.35
3 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.39
4 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.45
5 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.49
6 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 14.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HorákJakub Horák 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.52
2 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.69
3 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.80
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.93
Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 14.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 NM
Michal JurčaMichal Jurča 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 NM
Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 NM
Daniel RafajaDaniel Rafaja 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 NM
Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 NM
Viktor ColViktor Col 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 14.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.77
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.19
3 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.82
4 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.92
Martin KočařMartin Kočař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 14.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 06.92
2 David HolubDavid Holub 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.06
3 Václav HynčicaVáclav Hynčica 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.18
4 Vojtěch HolubVojtěch Holub 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.49
5 Adam GazdošAdam Gazdoš 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.73
Sebastian GrecSebastian Grec 14 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 14.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PospíšilVladimír Pospíšil 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 06.99
2 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.94
3 Servác PiskaServác Piska 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.11
Šimon MeravýŠimon Meravý 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 05.24
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 05.36
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 05.45
4 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 05.72
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.77
6 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 05.90
7 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.19
8 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.33
9 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.35
10 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.39
11 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.45
12 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.49
13 Jakub HorákJakub Horák 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.52
14 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.67
15 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.69
16 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.80
17 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.82
18 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.92
18 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 06.92
20 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.93
21 Vladimír PospíšilVladimír Pospíšil 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 06.99
22 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.94
23 David HolubDavid Holub 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.06
24 Servác PiskaServác Piska 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.11
25 Václav HynčicaVáclav Hynčica 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.18
26 Vojtěch HolubVojtěch Holub 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.49
27 Adam GazdošAdam Gazdoš 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.73
28 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 NM
28 Michal JurčaMichal Jurča 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 NM
28 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 NM
28 Daniel RafajaDaniel Rafaja 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 NM
28 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 NM
28 Viktor ColViktor Col 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 NM
Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Martin KočařMartin Kočař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Sebastian GrecSebastian Grec 14 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Šimon MeravýŠimon Meravý 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS

40 yardů - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 14.2.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 05.52
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 05.73
Celkem 2 závodníků

40 yardů - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 14.2.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 05.79
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 05.89
3 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 05.93
4 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 06.10
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 14.2.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 NM
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 NM
Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 NM
Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 NM
Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 NM
Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 NM
Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 NM
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 14.2.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.86
2 Klára KužmováKlára Kužmová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.86
3 Taťána PujinováTaťána Pujinová 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.42
4 Hermína SpennerováHermína Spennerová 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.89
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 14.2.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.25
2 Lucie ŠtouračováLucie Štouračová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.44
3 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.49
4 Laura KřetínskáLaura Křetínská 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.86
5 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.98
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 14.2.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.29
2 Tereza GalečkováTereza Galečková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.95
3 Ema Eliška DovrtělováEma Eliška Dovrtělová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.94
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 14.2.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.25
2 Julie KrýslováJulie Krýslová 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.56
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.01
4 Julie Helena DovrtělováJulie Helena Dovrtělová 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 05.79
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 05.89
3 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 05.93
4 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 06.10
5 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.25
6 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.29
7 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.86
7 Klára KužmováKlára Kužmová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 06.86
9 Tereza GalečkováTereza Galečková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.95
10 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.25
11 Lucie ŠtouračováLucie Štouračová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.44
12 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.49
13 Laura KřetínskáLaura Křetínská 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.86
14 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.98
15 Taťána PujinováTaťána Pujinová 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.42
16 Julie KrýslováJulie Krýslová 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.56
17 Hermína SpennerováHermína Spennerová 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.89
18 Ema Eliška DovrtělováEma Eliška Dovrtělová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.94
19 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.01
20 Julie Helena DovrtělováJulie Helena Dovrtělová 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.02
21 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 NM
21 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 NM
21 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 NM
21 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 NM
21 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 NM
21 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 NM
21 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 NM
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS