Back

 / Zlín 2019

Zlín (17. 8. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 17.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 11 7.68 +1.0 m/s 7.35  +0.47.51  +0.67.39  +0.47.517.68  +1.07.19  +0.37.20  -2.0
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 10 6.80 -0.1 m/s x6.80  -0.15.91  +0.06.806.63  -0.8--
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 9 6.64 +0.2 m/s 6.04  +0.06.62  -0.36.39  -1.86.623.45  -0.83.32  -1.26.64  +0.2
4 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5 6.47 -0.2 m/s 6.24  +0.06.47  -0.2x6.47xxx
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 7 6.42 +0.6 m/s 6.20  -0.86.25  -0.36.19  -0.76.256.42  +0.65.97  +0.26.36  -0.5
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6 6.37 -0.1 m/s 6.12  -0.76.37  -0.16.37  +1.06.376.28  -0.35.79  +0.06.36  +0.0
7 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 4 6.29 -1.1 m/s 6.16  -0.1x6.18  +0.06.18x6.29  -1.1x
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 6.07 -1.3 m/s 5.98  -0.15.93  -0.16.07  -1.36.07---
9 Jacek WierzbickiJacek Wierzbicki
TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów
83 2 5.87 +0.0 m/s 5.10  -0.73.39  +0.85.87  +0.05.87---
10 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1 5.82 -0.2 m/s 5.48  -0.6x5.48  -0.65.485.51  +0.0x5.82  -0.2
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 17.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Malaina PaytonMalaina Payton
UC Berkeley AlumnaUC Berkeley Alumna
91 10 6.37 +2.0 m/s 6.09  -0.96.02  +0.26.37  +2.06.376.27  +0.86.31  -0.96.28  -1.3
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 5.96 -1.2 m/s 5.96  -1.2x5.96  +1.45.965.84  -1.4x5.78  -3.9
3 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 8 5.60 +0.5 m/s 5.34  -1.25.36  +0.25.43  +2.05.435.60  +0.55.46  -0.35.54  -1.8
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6 5.27 +0.5 m/s 4.67  -0.14.65  -1.45.27  +0.55.275.06  +0.95.20  +0.44.73  -0.5
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 7 5.21 +0.0 m/s 5.21  +0.05.12  +0.15.20  +1.45.215.19  +1.54.83  -1.75.10  -2.0
6 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3 4.84 -1.1 m/s 4.71  -0.64.83  -1.14.84  -1.14.84x4.64  -0.34.74  +0.5
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5 4.75 +1.9 m/s 4.72  +0.8x4.62  -0.24.724.70  +1.24.18  -2.84.75  +1.9
8 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 4.24 -0.1 m/s x4.10  -2.6x4.10xx4.24  -0.1
9 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 3.74 +0.1 m/s xx3.74  +0.13.74---
Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 DNS
Celkem 10 závodníků