Back

 / Zlín 2019

Zlín (17. 8. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 14:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletikaNaša atletika 4 10.41
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.46
3 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša atletikaNaša atletika 2 10.99
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.10
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.17
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 8 11.18
7 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 Naša atletikaNaša atletika 3 11.21
8 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 14:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.34
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.75
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.82
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.15
5 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.31
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 12.60
7 Adam PaškoAdam Paško 03 Naša atletikaNaša atletika 1 12.93
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 17.8.2019 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 11.45
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.93
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.94
4 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletikaNaša atletika 6 11.96
5 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 13.32
6 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 15.01
Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletikaNaša atletika 4 10.41
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.46
3 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša atletikaNaša atletika 2 10.99
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.10
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.17
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 8 11.18
7 Samuel SlobodaSamuel Sloboda 01 Naša atletikaNaša atletika 3 11.21
8 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.25
9 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.34
10 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 11.45
11 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.75
12 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.82
13 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.93
14 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.94
15 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletikaNaša atletika 6 11.96
16 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.15
17 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.31
18 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 12.60
19 Adam PaškoAdam Paško 03 Naša atletikaNaša atletika 1 12.93
20 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 13.32
21 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 15.01
Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 14:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.01
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.34
3 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.57
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.60
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.61
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.82
7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.83
8 Laura CichyLaura Cichy 04 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 8 12.96
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.57
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.86
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.19
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.27
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.45
6 Agáta BrandykAgáta Brandyk 02 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 2 13.79
Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 17.8.2019 - 14:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.20
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.38
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 13.47
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 13.61
5 Ľubica KrasňanskáĽubica Krasňanská 00 Naša atletikaNaša atletika 1 14.42
6 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.78
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 DNS
Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 17.8.2019 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktória Stry´čkováViktória Stry´čková 01 Naša atletikaNaša atletika 7 12.68
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.40
3 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.17
4 Emilia LendzikEmilia Lendzik 04 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 3 15.44
Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 17.8.2019 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.64
2 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.66
3 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.17
4 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.30
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 14.79
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 15.64
7 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 16.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.01
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.34
3 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.57
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.57
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.60
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.61
7 Viktória Stry´čkováViktória Stry´čková 01 Naša atletikaNaša atletika 7 12.68
8 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.82
9 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.83
10 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.86
11 Laura CichyLaura Cichy 04 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 8 12.96
12 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.19
13 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.20
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.27
15 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.38
16 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.40
17 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.45
18 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 13.47
19 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 13.61
20 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.64
21 Karolína VečeřováKarolína Večeřová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.66
22 Agáta BrandykAgáta Brandyk 02 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 2 13.79
23 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.17
23 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.17
25 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.30
26 Ľubica KrasňanskáĽubica Krasňanská 00 Naša atletikaNaša atletika 1 14.42
27 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.78
28 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 14.79
29 Emilia LendzikEmilia Lendzik 04 TS AKS ChorzówTS AKS Chorzów 3 15.44
30 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 15.64
31 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 16.27
Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 DNS
Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS