Back

 / Zlín 2019

Zlín (17. 8. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 17:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletikaNaša atletika 4 20.96
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.59
3 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša atletikaNaša atletika 3 22.08
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.44
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.49
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 7 22.62
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.99
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 17:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.55
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 24.26
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 24.26
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.70
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.11
Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.8.2019 - 17:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 23.37
2 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletikaNaša atletika 3 24.23
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 25.50
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 28.11
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 DNS
Adam PaškoAdam Paško 03 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletikaNaša atletika 4 20.96
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.59
3 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša atletikaNaša atletika 3 22.08
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.44
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.49
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 ŠK Dukla Banská BystricaŠK Dukla Banská Bystrica 7 22.62
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.99
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.30
9 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 23.37
10 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.55
11 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletikaNaša atletika 3 24.23
12 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 24.26
12 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 24.26
14 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.70
15 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.11
16 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 25.50
17 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 28.11
Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 DNS
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 DNS
Adam PaškoAdam Paško 03 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.32
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.41
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.59
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 25.96
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.04
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 26.57
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.01
2 Viktória Stry´čkováViktória Stry´čková 01 Naša atletikaNaša atletika 8 26.24
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.61
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 27.09
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.21
6 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.50
7 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 28.11
8 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 28.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.32
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.41
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.59
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 25.96
5 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.01
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.04
7 Viktória Stry´čkováViktória Stry´čková 01 Naša atletikaNaša atletika 8 26.24
8 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 26.57
9 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 26.61
10 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 27.09
11 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.21
12 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.50
13 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 28.11
14 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 28.16
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS