Back

 / Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek

Brno-Nový Lískovec (11. 1. 2019)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:02.9
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.8
3 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:05.3
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:23.8
5 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:27.9
Poznámky:
ruční měření
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:06.3
2 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 2:07.6
3 Josef SedlákJosef Sedlák 07 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 7 2:10.2
4 Daniel SattlerDaniel Sattler 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:19.9
5 David BřezinaDavid Březina 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 3 2:21.2
6 Ondřej HronekOndřej Hronek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:25.4
7 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:26.5
Poznámky:
ruční měření
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:02.9
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.8
3 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:05.3
4 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:06.3
5 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 2:07.6
6 Josef SedlákJosef Sedlák 07 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 7 2:10.2
7 Daniel SattlerDaniel Sattler 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:19.9
8 David BřezinaDavid Březina 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 3 2:21.2
9 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:23.8
10 Ondřej HronekOndřej Hronek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:25.4
11 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:26.5
12 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:27.9

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:53.7
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 1:54.3
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 1:57.9
4 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:05.2
5 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:10.3
6 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:23.3
7 Amálie RackováAmálie Racková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:42.1
Poznámky:
ruční měření
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:09.3
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 2:13.2
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:21.1
4 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:26.9
5 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:35.1
6 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:46.0
7 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:50.6
Poznámky:
ruční měření
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 11.1.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 2:08.5
2 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:10.1
3 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 6 2:17.4
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 3 2:18.7
5 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 Orel ŽideniceOrel Židenice 2:19.9
6 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.2
7 Anna MuchováAnna Muchová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 7 2:20.9
8 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:24.2
9 Petra BělušováPetra Bělušová 06 ČebínČebín 2:47.2
Marie CarvánováMarie Carvánová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 2 DNF
Poznámky:
ruční měření
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:53.7
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 1:54.3
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 1:57.9
4 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:05.2
5 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 2:08.5
6 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:09.3
7 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:10.1
8 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:10.3
9 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 2:13.2
10 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 6 2:17.4
11 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 3 2:18.7
12 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 Orel ŽideniceOrel Židenice 2:19.9
13 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.2
14 Anna MuchováAnna Muchová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 7 2:20.9
15 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:21.1
16 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:23.3
17 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:24.2
18 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:26.9
19 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:35.1
20 Amálie RackováAmálie Racková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:42.1
21 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:46.0
22 Petra BělušováPetra Bělušová 06 ČebínČebín 2:47.2
23 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:50.6
Marie CarvánováMarie Carvánová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 2 DNF

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:04.3
2 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:10.1
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:11.5
4 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:16.3
5 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.8
6 Antonín ŠostokAntonín Šostok 08 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 9 2:20.7
7 Marek MezníkMarek Mezník 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 2:24.9
8 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:26.8
9 Martin GajdošMartin Gajdoš 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:36.9
Poznámky:
ruční měření
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:13.9
2 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:15.1
3 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 5 2:18.5
4 Ondřej ZálešákOndřej Zálešák 08 ČebínČebín 6 2:25.1
5 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:26.4
6 Martin ZálešákMartin Zálešák 10 ČebínČebín 7 2:27.1
7 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 2:27.6
8 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 09 PředklášteříPředklášteří 4 2:33.5
Poznámky:
ruční měření
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:04.3
2 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:10.1
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:11.5
4 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:13.9
5 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:15.1
6 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:16.3
7 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 5 2:18.5
8 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.8
9 Antonín ŠostokAntonín Šostok 08 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 9 2:20.7
10 Marek MezníkMarek Mezník 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 2:24.9
11 Ondřej ZálešákOndřej Zálešák 08 ČebínČebín 6 2:25.1
12 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:26.4
13 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:26.8
14 Martin ZálešákMartin Zálešák 10 ČebínČebín 7 2:27.1
15 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 2:27.6
16 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 09 PředklášteříPředklášteří 4 2:33.5
17 Martin GajdošMartin Gajdoš 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:36.9

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 11.1.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:16.0
2 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 2:16.3
3 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:16.6
4 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:20.0
5 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:23.8
6 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:27.4
Poznámky:
ruční měření
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.1.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:15.5
2 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:17.2
3 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:19.0
4 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:30.9
5 Lucie MastnáLucie Mastná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 3 2:36.0
Poznámky:
ruční měření
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.1.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 4 2:16.5
2 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:31.0
3 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 2:33.6
4 Liliana Ballon-MiernáLiliana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 2:35.8
5 Eliška MikšováEliška Mikšová 09 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 5 2:38.3
6 Dominika BrandejskáDominika Brandejská 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 2:46.6
7 Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:48.3
Poznámky:
ruční měření
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:15.5
2 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:16.0
3 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 2:16.3
4 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 4 2:16.5
5 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:16.6
6 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:17.2
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:19.0
8 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:20.0
9 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:23.8
10 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:27.4
11 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:30.9
12 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:31.0
13 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 2:33.6
14 Liliana Ballon-MiernáLiliana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 2:35.8
15 Lucie MastnáLucie Mastná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 3 2:36.0
16 Eliška MikšováEliška Mikšová 09 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 5 2:38.3
17 Dominika BrandejskáDominika Brandejská 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 2:46.6
18 Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:48.3