Back

 / Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek

Brno-Nový Lískovec (11. 1. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.75
2 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.27
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.96
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.35
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.76
2 Ondřej HronekOndřej Hronek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.85
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.73
2 Adam LachoAdam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.82
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.96
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.01
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.65
2 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.38
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BřezinaDavid Březina 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 09.95
2 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.64
Celkem 2 závodníků
Rozběh 08 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.30
2 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.02
Celkem 2 závodníků
Rozběh 09 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.39
2 Daniel SattlerDaniel Sattler 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.05
Celkem 2 závodníků
Rozběh 10 (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef SedlákJosef Sedlák 07 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 09.55
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.75
2 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.96
3 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.27
4 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.30
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.35
6 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.39
7 Josef SedlákJosef Sedlák 07 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 09.55
8 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.65
9 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.73
10 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.76
11 Adam LachoAdam Lacho 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.82
12 David BřezinaDavid Březina 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 09.95
13 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.96
14 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.01
15 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.02
16 Daniel SattlerDaniel Sattler 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.05
17 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.38
18 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.64
19 Ondřej HronekOndřej Hronek 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.85

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.70
2 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.84
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.01
2 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.19
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.60
2 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.83
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.47
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.82
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.05
2 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.47
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.25
2 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.63
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 09.01
2 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.69
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna EmmertAnna Emmert 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.90
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.98
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 09.92
2 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 09.95
Celkem 2 závodníků
Rozběh 08 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.43
2 Anna MuchováAnna Muchová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 2 10.30
Celkem 2 závodníků
Rozběh 09 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.31
2 Marie CarvánováMarie Carvánová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 10.43
Celkem 2 závodníků
Rozběh 10 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PivničkováKateřina Pivničková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.00
2 Nikol VuováNikol Vuová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.77
Celkem 2 závodníků
Rozběh 11 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.99
2 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.04
Celkem 2 závodníků
Rozběh 12 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina TrenzováSabina Trenzová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.90
Celkem 1 závodníků
Rozběh 13 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.32
2 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK HraniceSK Hranice 2 10.89
Celkem 2 závodníků
Rozběh 14 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 Orel ŽideniceOrel Židenice 1 09.62
2 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.17
Celkem 2 závodníků
Rozběh 15 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10.15
2 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.34
Celkem 2 závodníků
Rozběh 16 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.02
2 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.74
Celkem 2 závodníků
Rozběh 17 (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RyšaváViktorie Ryšavá 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.88
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.47
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.60
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.82
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 09.01
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.05
6 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.25
7 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.43
8 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.47
9 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 Orel ŽideniceOrel Židenice 1 09.62
10 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.63
11 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.69
12 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.83
13 Anna EmmertAnna Emmert 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.90
14 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 09.92
15 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 09.95
16 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.98
17 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.99
18 Kateřina PivničkováKateřina Pivničková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.00
19 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.02
20 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10.15
21 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.17
22 Anna MuchováAnna Muchová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 2 10.30
23 Martina LeberováMartina Leberová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.31
24 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.32
25 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.34
26 Marie CarvánováMarie Carvánová 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 10.43
27 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.74
28 Nikol VuováNikol Vuová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.77
29 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK HraniceSK Hranice 2 10.89
30 Sabina TrenzováSabina Trenzová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.90
31 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.04
32 Viktorie RyšaváViktorie Ryšavá 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.88

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 08.47
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.53
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.89
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.94
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.12
2 DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.65
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.69
2 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.23
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.63
2 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 10.16
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KroupaJakub Kroupa 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.08
2 Martin ZálešákMartin Zálešák 10 ČebínČebín 2 11.14
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ZálešákOndřej Zálešák 08 ČebínČebín 2 10.26
2 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.33
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ŠostokAntonín Šostok 08 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 09.95
2 Radim JabůrekRadim Jabůrek 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 11.19
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.77
2 Martin GajdošMartin Gajdoš 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 11.11
Celkem 2 závodníků
Rozběh 08 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MezníkMarek Mezník 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 11.12
2 Kryštof TrýskaKryštof Trýska 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 12.00
Celkem 2 závodníků
Rozběh 09 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 10.52
2 Tadeáš MarešTadeáš Mareš 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 12.56
Celkem 2 závodníků
Rozběh 10 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard HadárRichard Hadár 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.33
Celkem 1 závodníků
Rozběh 11 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.sAtletika Slavkov u Brna, z.s 2 10.53
2 Adam KučeraAdam Kučera 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.63
Celkem 2 závodníků
Rozběh 12 (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 09.54
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.55
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.12
2 Richard HadárRichard Hadár 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.33
3 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 09.54
4 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.55
5 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.63
6 DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.65
7 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.69
8 Antonín ŠostokAntonín Šostok 08 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 09.95
9 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 10.16
10 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.23
11 Ondřej ZálešákOndřej Zálešák 08 ČebínČebín 2 10.26
12 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.33
13 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 10.52
14 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.sAtletika Slavkov u Brna, z.s 2 10.53
15 Adam KučeraAdam Kučera 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 10.63
16 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.77
17 Jakub KroupaJakub Kroupa 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.08
18 Martin GajdošMartin Gajdoš 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 11.11
19 Marek MezníkMarek Mezník 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 11.12
20 Martin ZálešákMartin Zálešák 10 ČebínČebín 2 11.14
21 Radim JabůrekRadim Jabůrek 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 11.19
22 Kryštof TrýskaKryštof Trýska 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 12.00
23 Tadeáš MarešTadeáš Mareš 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 12.56

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.99
2 Richard HadárRichard Hadár 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.27
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.36
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 09.67
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.90
2 Marie MatejovaMarie Matejova 08 SK SPEED BRNOSK SPEED BRNO 2 10.03
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.18
2 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.73
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.07
2 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.93
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.77
2 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.95
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.14
2 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.65
Celkem 2 závodníků
Rozběh 06 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.65
2 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.67
Celkem 2 závodníků
Rozběh 07 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 10.00
2 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.45
Celkem 2 závodníků
Rozběh 08 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MikšováEliška Mikšová 09 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 11.14
2 Klára ŽižkováKlára Žižková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.72
Celkem 2 závodníků
Rozběh 09 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 2 09.46
2 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 10.59
Celkem 2 závodníků
Rozběh 10 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK HraniceSK Hranice 1 10.07
2 Aneta TaušováAneta Taušová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.62
Celkem 2 závodníků
Rozběh 11 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 10.70
2 Liliana Ballon-MiernáLiliana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 10.74
Celkem 2 závodníků
Rozběh 12 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 08 DelfínciDelfínci 2 11.31
2 Lucie MastnáLucie Mastná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 11.37
Celkem 2 závodníků
Rozběh 13 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.37
2 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.10
Celkem 2 závodníků
Rozběh 14 (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 11.08
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.07
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.18
3 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.37
4 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 2 09.46
5 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.73
6 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.77
7 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.90
8 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.95
9 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 10.00
10 Marie MatejovaMarie Matejova 08 SK SPEED BRNOSK SPEED BRNO 2 10.03
11 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK HraniceSK Hranice 1 10.07
12 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.14
13 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.45
14 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 10.59
15 Aneta TaušováAneta Taušová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.62
16 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.65
16 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.65
18 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.67
19 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 10.70
20 Liliana Ballon-MiernáLiliana Ballon-Mierná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 10.74
21 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.93
22 Lucie ŠtoudkováLucie Štoudková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 11.08
23 Eliška MikšováEliška Mikšová 09 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 1 11.14
24 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 08 DelfínciDelfínci 2 11.31
25 Lucie MastnáLucie Mastná 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 1 11.37
26 Klára ŽižkováKlára Žižková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.72
27 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.10

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.04
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.25
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 11.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.33
2 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 2 09.39
Celkem 2 závodníků