Back

 / Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019

Ostrava - Vítkovice (18. 1. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.61
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.87
3 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.92
4 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.14
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.39
6 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.70
7 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.19
8 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.96
2 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.13
3 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.20
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.23
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.31
6 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.42
7 Filip HrančíkFilip Hrančík 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.15
8 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 10.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.78
2 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.88
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.04
4 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.05
5 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.15
6 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.51
7 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.59
8 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.59
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.91
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.02
4 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.25
5 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.32
6 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.65
7 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.89
8 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 18.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.65
2 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.20
3 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.34
4 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.46
5 Lukáš SüsserLukáš Süsser 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.70
6 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.79
7 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.13
8 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 18.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.89
2 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.06
3 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.21
4 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.45
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.52
6 Jan ZajícJan Zajíc 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.74
7 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.91
8 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 18.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.50
2 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.26
3 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.46
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.55
5 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.66
6 Jan LiškaJan Liška 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.11
7 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.19
8 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.50
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.59
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.61
4 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.65
5 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.78
6 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.87
7 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.88
8 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.89
9 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.91
10 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.92
11 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.96
12 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.02
13 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.04
14 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.05
15 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.06
16 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.13
17 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.14
18 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.15
19 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.20
19 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.20
21 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.21
22 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.23
23 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.25
24 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.26
25 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.31
26 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.32
27 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.34
28 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.39
29 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.42
30 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.45
31 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.46
31 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.46
33 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.51
34 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.52
35 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.55
36 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.59
37 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.65
38 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.66
39 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.70
39 Lukáš SüsserLukáš Süsser 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.70
41 Jan ZajícJan Zajíc 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.74
42 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.79
43 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.86
44 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.89
45 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.91
46 Jan LiškaJan Liška 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.11
47 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.13
48 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.14
49 Filip HrančíkFilip Hrančík 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.15
50 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.19
50 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.19
52 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.21
53 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.31
54 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 10.32
55 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.67
56 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.73

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 18.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.43
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.50
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.80
4 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.91
5 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.96
6 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.96
7 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.10
8 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.40
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 18.1.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.45
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.54
3 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.83
4 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.85
5 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.95
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.02
7 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.12
8 Matyáš MíčaMatyáš Míča 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.13
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 18.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.31
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.64
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.73
4 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.80
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.87
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.90
7 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.03
8 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.13
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 18.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.69
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.69
3 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.70
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.97
5 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.97
6 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.00
7 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.05
8 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.49
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 08.98
3 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.74
4 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.75
5 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.75
6 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.87
7 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.35
8 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.42
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.80
3 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.96
4 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.27
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.60
6 Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.80
7 Ester JónováEster Jónová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.25
8 Nikola RandýskováNikola Randýsková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.78
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.17
3 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.55
4 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.75
5 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.97
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.49
7 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.56
8 Denisa ŠtefáníkováDenisa Štefáníková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 10.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.77
2 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.79
MS Kristýna JurečkováKristýna Jurečková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.06
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.40
5 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.50
6 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.17
7 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.60
8 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.21
2 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.21
3 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.42
4 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.67
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.76
6 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.95
7 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.12
Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.65
2 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.34
3 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.65
4 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.71
5 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.99
6 Marina ZámečníkováMarina Zámečníková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.29
7 Ema KoláčkováEma Koláčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 10.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.25
2 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.37
3 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.80
4 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.90
5 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.01
6 Adéla KubováAdéla Kubová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.40
7 Mariana BilíkováMariana Bilíková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.88
2 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.17
3 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.30
4 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.35
5 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.38
6 Nela VrobelováNela Vrobelová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.31
7 Zuzana ZubíkováZuzana Zubíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85
2 Natálie NedzynskáNatálie Nedzynská 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.41
3 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.44
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.49
5 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.66
6 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.76
7 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.14
2 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.24
3 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.39
4 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.47
5 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.49
6 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.11
7 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (pá, 18.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.96
2 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.99
3 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.23
4 Karolína LoubalováKarolína Loubalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.68
5 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.92
6 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.31
7 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.61
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.42
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.49
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.65
4 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.77
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.78
6 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.79
7 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 08.80
8 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85
9 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.88
10 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.96
10 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.96
12 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 08.98
13 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.99
14 Kristýna JurečkováKristýna Jurečková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.06
15 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.14
16 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.17
16 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.17
18 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.21
18 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.21
20 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.23
21 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.24
22 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.25
23 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.27
24 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.30
25 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.34
26 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.35
27 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.37
28 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.38
29 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.39
30 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.40
31 Natálie NedzynskáNatálie Nedzynská 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.41
32 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.42
33 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.44
34 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.47
35 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.49
35 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.49
37 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.50
38 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.55
39 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.60
40 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.65
41 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.66
42 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.67
43 Karolína LoubalováKarolína Loubalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.68
44 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.71
45 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.74
46 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.75
46 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.75
46 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.75
49 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.76
49 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.76
51 Vendula CvrkalováVendula Cvrkalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.80
51 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.80
53 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.87
54 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.90
55 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.92
56 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.95
57 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.97
58 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.99
59 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.01
60 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.09
61 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.11
62 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.12
63 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.17
64 Ester JónováEster Jónová 08 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.25
65 Marina ZámečníkováMarina Zámečníková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.29
66 Nela VrobelováNela Vrobelová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.31
66 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.31
68 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.35
69 Adéla KubováAdéla Kubová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.40
70 Nikola RandýskováNikola Randýsková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.44
71 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.49
72 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.51
73 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.56
74 Denisa ŠtefáníkováDenisa Štefáníková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 10.59
75 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.60
76 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.61
77 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.63
78 Ema KoláčkováEma Koláčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 10.64
79 Zuzana ZubíkováZuzana Zubíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.67
80 Mariana BilíkováMariana Bilíková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.72
81 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.92
Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS