Back

 / Oddílové závody - uzavřené

Nehvizdy (6. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh (ne, 6.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.29
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.35
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.52
4 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 07.59
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.35
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.41
3 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.49
4 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 07.68
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.44
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.91
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.43
2 Igor PokornyIgor Pokorny 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.32
3 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.44
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.91
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.28
4 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.43
5 Igor PokornyIgor Pokorny 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.32
6 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.43

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.54
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.10
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.23
4 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.52
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.98
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.28
3 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.61
4 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.42
2 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.42
3 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.67
4 Tomáš LudwigTomáš Ludwig 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.01
2 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.49
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.60
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.35
2 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.70
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.98
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.01
3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.28
4 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.35
5 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.42
5 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.42
7 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.49
8 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.60
9 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.61
10 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.67
11 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.70
12 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.75
13 Tomáš LudwigTomáš Ludwig 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.55

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.83
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.07
3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.34
4 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.35
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh (ne, 6.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.38
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.73
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.56
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.10
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.30
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.35
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.90
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.92
3 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.16
4 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.73
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.79
2 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.09
3 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.30
4 Elena HorynováElena Horynová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.37
2 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.52
3 Eliška BlahunkováEliška Blahunková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.14
4 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.08
2 Dominika FrkousováDominika Frkousová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.40
3 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.61
4 Lucie MaršálováLucie Maršálová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.81
2 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.03
3 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.32
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.10
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.30
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.35
4 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.79
5 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.81
6 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.90
7 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.92
8 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.03
9 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.07
10 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.08
11 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.09
12 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.16
13 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.30
14 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.32
15 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.37
16 Dominika FrkousováDominika Frkousová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.40
17 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.52
18 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.61
19 Lucie MaršálováLucie Maršálová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.71
20 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.73
21 Natálie NovákováNatálie Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.79
22 Elena HorynováElena Horynová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.09
23 Eliška BlahunkováEliška Blahunková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.14
24 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.43

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.18
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.26
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.39
4 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.81
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.54
2 Lucie UrbanováLucie Urbanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.58
3 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.81
4 Nela SteinmannováNela Steinmannová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.11
2 Vanda SečkařováVanda Sečkařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.64
3 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.65
4 Eliška LugwigováEliška Lugwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.31
2 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.45
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.65
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.04
2 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.80
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.91
4 Anežka KloubkováAnežka Kloubková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.56
2 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.62
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.93
4 Anna DurčanováAnna Durčanová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.97
2 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.47
3 Nela MrázováNela Mrázová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 07 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.17
2 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.67
3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.06
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.54
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.97
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.04
4 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.11
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.17
6 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.31
7 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.45
8 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.47
9 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.56
10 Lucie UrbanováLucie Urbanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.58
11 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.62
12 Vanda SečkařováVanda Sečkařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.64
13 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.65
13 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.65
15 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.67
16 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.80
17 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.81
18 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.91
19 Anežka KloubkováAnežka Kloubková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.93
19 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.93
21 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.06
22 Nela MrázováNela Mrázová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.18
23 Eliška LugwigováEliška Lugwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.26
24 Nela SteinmannováNela Steinmannová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.32
25 Anna DurčanováAnna Durčanová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.43

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.62
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.86
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.02
4 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.05
Celkem 4 závodníků