Back

 / Velikonoční hala žactva

Jablonec nad Nisou (16. 3. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 40.57
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 42.59
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 43.26
4 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 45.44
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 44.52
2 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 45.72
3 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 49.75
4 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 54.09
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 46.21
2 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 48.41
3 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 51.88
4 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 52.89
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 44.75
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 45.77
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 48.75
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 53.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 40.57
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 42.59
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 43.26
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 44.52
5 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 44.75
6 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 45.44
7 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 45.72
8 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 45.77
9 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 46.21
10 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 48.41
11 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 48.75
12 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 49.75
13 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 51.88
14 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 52.89
15 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 53.28
16 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 54.09

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 44.12
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 45.76
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 47.21
4 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.04
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 47.55
2 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.05
3 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 49.19
4 Martin KryspínMartin Kryspín 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 51.31
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ČmelíkJosef Čmelík 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.28
2 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 52.05
3 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 53.05
4 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 61.10
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 49.97
2 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.62
3 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.24
4 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 55.75
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 54.59
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 55.21
3 Radek HladilRadek Hladil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 58.76
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.98
2 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.19
3 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 67.64
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 49.53
2 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 56.04
3 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 57.58
Štěpán RoubíčekŠtěpán Roubíček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 50.33
2 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 55.50
3 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 55.58
Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 16.3.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 50.28
2 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.73
3 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.04
4 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 62.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 44.12
2 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 45.76
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 47.21
4 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 47.55
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.98
6 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.04
7 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.05
8 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 49.19
9 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 49.53
10 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 49.97
11 Josef ČmelíkJosef Čmelík 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.28
11 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 50.28
13 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 50.33
14 Martin KryspínMartin Kryspín 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 51.31
15 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.62
16 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 52.05
17 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 53.05
18 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 54.59
19 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.73
20 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 55.21
21 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.24
22 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 55.50
23 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 55.58
24 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 55.75
25 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 56.04
26 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.19
27 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 57.58
28 Radek HladilRadek Hladil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 58.76
29 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.04
30 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 61.10
31 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 62.76
32 Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 67.64
Štěpán RoubíčekŠtěpán Roubíček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 43.72
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 43.99
3 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 45.78
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.49
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.81
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.59
3 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.13
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 47.92
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 46.37
2 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.19
3 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 49.95
4 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 52.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 43.91
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 46.10
3 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 46.85
4 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 48.16
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.67
2 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 51.30
3 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 52.63
4 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 55.43
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 46.07
2 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 49.13
3 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 51.10
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.81
2 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.41
Barbora DuždováBarbora Duždová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 16.3.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 44.95
2 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.11
3 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 51.50
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 43.72
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 43.91
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 43.99
4 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.81
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 44.95
6 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 45.78
7 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.81
8 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 46.07
9 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 46.10
10 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 46.37
11 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.59
12 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 46.85
13 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.13
14 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.49
15 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 47.92
16 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 48.16
17 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 48.19
18 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.41
19 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 49.13
20 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.67
21 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 49.95
22 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 51.10
23 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.11
24 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 51.30
25 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 51.50
26 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 52.18
27 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 52.63
28 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 55.43
Barbora DuždováBarbora Duždová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 47.76
2 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 48.74
3 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 50.23
4 Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 52.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 49.13
2 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 49.58
3 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 50.61
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.65
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.31
2 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 54.36
3 Rozálie FukalováRozálie Fukalová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.65
4 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 56.04
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 52.40
2 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 55.66
3 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 56.19
4 Kateřina DolečkováKateřina Dolečková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 57.53
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 54.18
2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 57.40
3 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 60.76
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 49.83
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 52.24
3 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 53.99
4 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 56.13
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 48.26
2 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 54.71
3 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 62.08
Nicol JindrováNicol Jindrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 50.80
2 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 51.10
3 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 52.58
4 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 61.18
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 16.3.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.29
2 Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 54.12
3 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 54.17
4 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 56.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 47.76
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 48.26
3 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 48.74
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 49.13
5 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.29
6 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 49.58
7 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 49.83
8 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 50.23
9 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.31
10 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 50.61
11 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 50.80
12 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 51.10
13 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.65
14 Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 52.14
15 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 52.24
16 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 52.40
17 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 52.58
18 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 53.99
19 Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 54.12
20 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 54.17
21 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 54.18
22 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 54.36
23 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 54.71
24 Rozálie FukalováRozálie Fukalová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.65
25 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 55.66
26 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 56.04
27 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 56.13
28 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 56.14
29 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 56.19
30 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 57.40
31 Kateřina DolečkováKateřina Dolečková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 57.53
32 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 60.76
33 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 61.18
34 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 62.08
Nicol JindrováNicol Jindrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS