Back

 / Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (26. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.23
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.40
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.48
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.70
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.23
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.37
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.55
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.65
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.32
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.46
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.49
Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.57
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.58
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.73
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 3 07.91
2 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 07.96
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.05
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.32
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.46
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.49
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.57
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.58
6 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.73
7 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 3 07.91
8 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 07.96
9 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.05
Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1 DNF

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.35
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.45
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.49
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.58
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.56
2 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 07.75
3 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 4 07.89
4 David JanákDavid Janák 01 JAC BrnoJAC Brno 1 07.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.33
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.38
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.53
4 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.65
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.59
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.61
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 4 07.64
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.65
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 26.1.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.64
2 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.84
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.89
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.34
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.49
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.57
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.66
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.68
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.61
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.65
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.69
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.85
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.88
3 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.17
4 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.34
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.49
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.57
5 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.61
6 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.63
7 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 1 07.65
8 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.66
9 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.68
10 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.69
11 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.85
12 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 07.88
13 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.89
14 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.17
15 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.19
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.03
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.51
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.05
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.50
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 1 08.35
2 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 09.24
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 2 08.34
2 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.26
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.44
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.62
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.84
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.76
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.88
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.04
4 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.10
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 26.1.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.48
2 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.19
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.32
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.61
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.67
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.66
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.68
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.94
2 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 08.95
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 DQ
Poznámky:
DQ 3. dráha - dle pravidla 162.7.
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.51
2 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.21
Eliška BezecnáEliška Bezecná 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.32
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.61
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.66
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.67
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.68
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.77
7 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.94
8 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 08.95
9 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.51
10 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 10.21
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 DQ
Eliška BezecnáEliška Bezecná 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS