Back

 / Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m

Opava (9. 1. 2019)

60 m - Žáci

(st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.25
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.45
2 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
3 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.19
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.16
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.57
3 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.75
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.90
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.24
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.48
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.96
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.52
3 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.49
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.24
2 Jáchym KiššaJáchym Kišša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.54
3 Oliver KiššaOliver Kišša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.54
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.69
2 Filip GašparínFilip Gašparín 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.22
Celkem 2 závodníků
Běh 7 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HrbáčJakub Hrbáč 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.09
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.96
2 Kristýna HablováKristýna Hablová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.60
3 Eliška HamplováEliška Hamplová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.62
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.28
2 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.50
3 Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.73
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.54
2 Kateřina MendlováKateřina Mendlová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.71
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.99
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.16
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.48
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.01
2 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.48
3 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.08
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.02
2 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.14
3 Elen HonkováElen Honková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.21
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.58
2 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.89
3 Magdalena SzemlováMagdalena Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.34
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.75
2 Amálie WirthováAmálie Wirthová 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.82
3 Barbora KerlinováBarbora Kerlinová 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.78
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.64
2 Mariel HuczalováMariel Huczalová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.09
3 Tea FickováTea Ficková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.59
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.97
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
3 Nela HendrychováNela Hendrychová 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.81
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.41
2 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.53
3 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.59
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.50
2 Sofie HruzíkováSofie Hruzíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.57
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katka StrakováKatka Straková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.58
2 Valentýna KulováValentýna Kulová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.93
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.11
2 David HeiderDavid Heider 10 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.52
3 Marek DrahošMarek Drahoš 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.78
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eda FormánekEda Formánek 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.97
2 Václav SumaraVáclav Sumara 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.35
3 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12.10
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrobelDavid Vrobel 10 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.15
2 Jan StečekJan Steček 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.27
3 Tomáš GrossTomáš Gross 10 Suché LazceSuché Lazce 12.24
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 KrnovKrnov 10.17
2 Tomáš RédrTomáš Rédr 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.44
3 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.23
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JíraJakub Jíra 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.96
2 Matouš KořistkaMatouš Kořistka 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 15.21
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Simon ŠevčíkJan Simon Ševčík 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.97
2 Michal MaiwaldMichal Maiwald 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14.10
3 Alex DrápelaAlex Drápela 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14.34
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TůmaŠimon Tůma 10 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.47
2 Filip PostřimovskýFilip Postřimovský 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.75
3 Václav KořistkaVáclav Kořistka 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12.09
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém PiskořVilém Piskoř 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.12
2 Jáchym PiskořJáchym Piskoř 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12.14
Celkem 2 závodníků
Běh 9 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.06
2 Maxmilián RippelMaxmilián Rippel 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 13.41
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 09.39
2 Patrik CiampaPatrik Ciampa 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.39
3 Miroslav KnotekMiroslav Knotek 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.93
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
2 Samuel NěmčíkSamuel Němčík 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.05
3 Jakub PustelníkJakub Pustelník 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.58
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.12
2 Lukáš VnenkLukáš Vnenk 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.26
3 Alex HebelkaAlex Hebelka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.46
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrhutJan Krhut 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.92
2 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.94
3 Lukáš GrossLukáš Gross 08 Suché LazceSuché Lazce 11.77
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabaczAdam Grabacz 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.57
2 Zdeněk TomanZdeněk Toman 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.81
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠelingaŠtěpán Šelinga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.43
2 Robin WinklerRobin Winkler 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.29
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠeděnkováEliška Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.21
2 Nela HrabcováNela Hrabcová 10 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.15
3 Mariana MrlinováMariana Mrlinová 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.17
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.16
2 Nela HonkováNela Honková 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.65
3 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.06
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PflegrováAlžběta Pflegrová 10 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.99
2 Elizabeth OchmanováElizabeth Ochmanová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.55
3 Sofie PustkováSofie Pustková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.71
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MušíkováMarkéta Mušíková 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.70
2 Bára TrzkalikováBára Trzkaliková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.94
3 Elen VymětalováElen Vymětalová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.09
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.07
2 Adéla KrzyžánkováAdéla Krzyžánková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.16
3 Apolenka MařádkováApolenka Mařádková 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.74
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.10
2 Lucie ČonkováLucie Čonková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.58
3 Markéta ChytilováMarkéta Chytilová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.88
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ellen KozákováEllen Kozáková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.31
2 Johanka MařádkováJohanka Mařádková 11 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.38
3 Marie VavrečkováMarie Vavrečková 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 13.72
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa LachováVanesa Lachová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.15
2 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12.30
3 Julie VavrečkováJulie Vavrečková 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14.29
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karen BitomskáKaren Bitomská 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.33
2 Valérie GillarováValérie Gillarová 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 13.24
3 Hana ŘehulkováHana Řehulková 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14.39
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa TomisováVanesa Tomisová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.88
2 Kateřina PavelováKateřina Pavelová 12 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12.92
Celkem 2 závodníků
Běh 11 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GašparíkováLucie Gašparíková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.99
2 Sofie EbibelejováSofie Ebibelejová 13 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14.04
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 HraniceHranice 09.72
2 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.82
3 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.89
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.85
2 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.55
3 Karolína FormánkováKarolína Formánková 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.94
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MańkováTereza Mańková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.70
2 Markéta TomíčkováMarkéta Tomíčková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.70
3 Andrea VroblováAndrea Vroblová 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.27
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠteflováViktorie Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.65
2 Monika PačkováMonika Pačková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.44
3 Kateřina MušíkováKateřina Mušíková 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.12
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.27
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.46
3 Johana PopiolokováJohana Popioloková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.74
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ChrobákováNikol Chrobáková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.75
2 Anna VavrečkováAnna Vavrečková 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.06
3 Alxandra TihounováAlxandra Tihounová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.38
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea LangováLea Langová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.41
2 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.61
3 Sofía DiázSofía Diáz 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.01
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KuzníkováLucie Kuzníková 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.14
2 Michaela A. MilfaitováMichaela A. Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.31
3 Eliška FlorkováEliška Florková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.35
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.50
2 Nikol MullerováNikol Mullerová 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.98
3 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.58
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza WiaczkováTereza Wiaczková 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.40
2 Alice MaixnerováAlice Maixnerová 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.55
3 Natálie TrosterováNatálie Trosterová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.85
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (st, 9.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.05
2 Tereza NěmčíkováTereza Němčíková 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.77
Celkem 2 závodníků