Back

 / Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Mladá Boleslav (30. 3. 2019)

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 30.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:02
2 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:06
3 Benjamin VrbovskýBenjamin Vrbovský 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:14
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13:17
5 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 13:24
6 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:28
7 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:30
8 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13:32
9 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 13:34
10 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13:37
11 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 13:42
12 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:48
13 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:50
14 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:50
15 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 13:50
16 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13:53
17 Filip ŠtecherFilip Štecher 03 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 13:54
18 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13:55
19 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14:02
20 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14:03
21 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:03
22 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14:05
23 Bolehovský Michal (MS)Bolehovský Michal (MS) 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14:06
24 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:07
25 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:10
26 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:12
27 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14:14
28 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14:14
29 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:15
30 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14:18
31 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14:20
32 Matyáš ŠtréglMatyáš Štrégl 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14:22
33 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:23
34 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:23
35 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14:24
36 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14:24
37 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 14:24
38 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14:25
39 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:28
40 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:31
41 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14:34
42 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14:36
43 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 14:37
44 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:40
45 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:42
46 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:46
47 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14:46
48 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14:47
49 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:50
50 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14:57
51 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14:59
52 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14:59
53 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:00
54 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15:11
55 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15:12
56 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15:13
57 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 15:19
58 Martin HojnýMartin Hojný 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:21
59 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15:23
60 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 15:24
61 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:28
62 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 15:34
63 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:39
64 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 15:45
65 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15:48
66 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 16:09
67 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16:11
68 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 16:19
69 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16:29
70 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16:35
71 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 16:40
72 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 16:59
73 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17:23
Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNF
Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Marek MrskočMarek Mrskoč 02 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 81 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 30.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:56
2 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09:56
3 Pavel DolákPavel Dolák 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 09:57
4 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10:04
5 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10:07
6 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10:09
7 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:17
8 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:19
9 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10:22
10 Martin KozojedMartin Kozojed 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10:24
11 Jakub HomolaJakub Homola 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10:29
12 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:36
13 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 10:38
14 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10:42
15 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10:42
16 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10:43
17 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10:44
18 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:48
19 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:49
20 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10:49
21 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10:50
22 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:53
23 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10:55
24 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 10:56
25 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:58
26 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:59
27 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:01
28 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:02
29 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11:04
30 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:07
31 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 11:08
32 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:10
33 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11:11
34 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:13
35 Bátovský Boris (MS)Bátovský Boris (MS) 05 SlovenskoSlovensko 11:15
36 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11:17
37 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11:18
38 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:19
39 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:19
40 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11:20
41 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:21
42 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11:21
43 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:23
44 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11:24
45 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11:27
46 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11:30
47 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:30
48 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11:31
49 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11:32
50 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:32
51 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:37
52 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11:39
53 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:42
54 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11:45
55 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:46
56 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11:47
57 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11:47
58 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:47
59 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:47
60 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:50
61 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11:51
62 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:52
63 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11:53
64 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:53
65 Eduard FojtíčekEduard Fojtíček 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:55
66 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:57
67 Jan MüllerJan Müller 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11:57
68 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:00
69 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:07
70 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:08
71 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:08
72 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 12:10
73 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:10
74 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12:10
75 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:12
76 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:12
77 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12:12
78 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12:14
79 Antonín HronAntonín Hron 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12:16
80 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12:17
81 Martin VitoulMartin Vitoul 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:19
82 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 12:20
83 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:28
84 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:33
85 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12:38
86 Šimon MatějovicŠimon Matějovic 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:42
87 Antonín KönigAntonín König 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 12:47
88 Antonín KvapilAntonín Kvapil 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:49
89 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:56
90 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 13:15
91 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13:23
92 Leoš VálekLeoš Válek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:27
93 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:45
Daniel HovorkaDaniel Hovorka 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNF
Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNF
Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 103 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 30.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 06:45
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06:46
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 06:56
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 06:59
5 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 07:06
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07:14
7 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ASK LovosiceASK Lovosice 07:15
8 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 07:16
9 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07:18
10 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 07:21
11 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07:23
12 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07:25
13 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07:28
14 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07:29
15 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:31
16 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07:31
17 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07:31
18 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07:32
19 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07:32
20 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07:32
21 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07:33
22 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07:33
23 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 07:34
24 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07:35
25 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:37
26 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07:37
27 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07:37
28 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07:39
29 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07:39
30 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07:40
31 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07:41
32 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07:41
33 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07:43
34 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:44
35 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07:47
36 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07:49
37 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 07:52
38 Sebastian BohunSebastian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07:52
39 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07:54
40 Pavel MelicharPavel Melichar 07 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 07:55
41 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:58
42 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07:58
43 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 07:59
44 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:00
45 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08:00
46 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:01
47 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08:01
48 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08:02
49 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:03
50 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 08:03
51 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08:06
52 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:07
53 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08:10
54 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:12
55 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:13
56 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08:13
57 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08:14
58 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:19
59 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08:19
60 Marek ŘehákMarek Řehák 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 08:19
61 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08:24
62 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08:25
63 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08:27
64 Jiří PeterkaJiří Peterka 07 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 08:27
65 Jakub StrakaJakub Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:28
66 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08:28
67 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:29
68 Filip StrakaFilip Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:31
69 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08:31
70 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:33
71 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:34
72 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:36
73 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08:36
74 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08:37
75 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08:37
76 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 08:38
77 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08:39
78 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08:41
79 Vilém HronVilém Hron 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08:43
80 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:44
81 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08:46
Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... DNS
Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Florian KetmanFlorian Ketman 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNS
Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Jakub HarveyJakub Harvey 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 89 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 30.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 10:43
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10:44
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:01
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11:20
5 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11:23
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11:28
7 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:31
8 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11:34
9 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:39
10 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:40
11 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11:41
12 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:44
13 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 11:45
14 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:53
15 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11:53
16 Chlupáčová Tereza (MS)Chlupáčová Tereza (MS) 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11:59
17 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12:02
18 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:03
19 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12:04
20 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:05
21 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:06
22 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12:10
23 Karasová Daniela (MS)Karasová Daniela (MS) 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12:12
24 Völflová Natálie (MS)Völflová Natálie (MS) 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 12:12
25 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:13
26 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12:13
27 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12:16
28 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:17
29 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:21
30 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 12:22
31 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12:22
32 Adéla VandasováAdéla Vandasová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12:26
33 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:26
34 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 12:29
35 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:32
36 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12:33
37 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:35
38 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 12:41
39 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 12:41
40 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:42
41 Zoe FlamanZoe Flaman 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12:51
42 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12:51
43 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:51
44 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:53
45 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:55
46 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:56
47 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13:09
48 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13:14
49 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:16
50 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 13:21
51 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:02
52 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14:18
53 Emma BednaříkováEmma Bednaříková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14:42
54 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14:53
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Švejdová Zuzana (MS)Švejdová Zuzana (MS) 02 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 58 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 30.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11:03
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11:03
3 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11:09
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:28
5 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:32
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11:33
7 Nela BohatáNela Bohatá 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:48
8 Kateřina MičkováKateřina Mičková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11:49
9 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11:55
10 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 11:55
11 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11:55
12 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11:55
13 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:58
14 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:01
15 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 12:02
16 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 12:05
17 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12:06
18 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12:07
19 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 12:07
20 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:12
21 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:17
22 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12:18
23 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:19
24 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12:22
25 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:23
26 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:27
27 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12:28
28 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:30
29 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:32
30 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:32
31 Eliška FaltováEliška Faltová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:33
32 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12:34
33 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12:34
34 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12:34
35 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:37
36 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:41
37 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:42
38 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12:44
39 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:45
40 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 12:45
41 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12:48
42 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:49
43 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:50
44 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:52
45 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12:52
46 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12:59
47 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 13:02
48 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:02
49 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 13:07
50 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 13:07
51 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:09
52 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:12
53 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 13:13
54 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13:13
55 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:13
56 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13:15
57 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:20
58 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:25
59 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13:25
60 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13:28
61 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 13:28
62 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13:31
63 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 13:34
64 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:36
65 Gábina MaláGábina Malá 05 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 13:40
66 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:43
67 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13:43
68 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:47
69 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13:49
70 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13:49
71 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13:54
72 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13:56
73 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14:01
74 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 14:03
75 Švermová Antonie KněbortováŠvermová Antonie Kněbortová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14:13
76 Rozálie VostatkováRozálie Vostatková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:19
77 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14:21
78 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14:23
79 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14:25
80 Leona KubasováLeona Kubasová 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 14:28
81 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14:38
82 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:43
83 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14:56
84 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14:57
85 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14:58
86 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 15:43
87 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15:56
88 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16:02
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Salayová Michaela (MS)Salayová Michaela (MS) 05 SlovenskoSlovensko DNS
Morávková Timea (MS)Morávková Timea (MS) 04 SlovenskoSlovensko DNS
Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Eliška BímanováEliška Bímanová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNS
Celkem 107 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 30.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Garguláková Alžbeta (MS)Garguláková Alžbeta (MS) 06 SlovenskoSlovensko 07:04
2 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07:08
3 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 07:11
4 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07:14
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07:14
6 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07:27
7 Kateřina DuškováKateřina Dušková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07:28
8 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07:28
9 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07:29
10 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 07:42
11 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07:44
12 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07:44
13 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:46
14 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07:51
15 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:51
16 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 07:52
17 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07:52
18 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07:54
19 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07:56
20 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07:56
21 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:00
22 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08:01
23 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08:01
24 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08:03
25 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:05
26 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 08:07
27 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:07
28 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08:07
29 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08:09
30 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:09
31 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08:10
32 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08:11
33 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:11
34 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08:11
35 Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08:13
36 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08:14
37 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08:16
38 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08:19
39 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 08:20
40 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:20
41 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08:22
42 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:22
43 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:28
44 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:29
45 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08:31
46 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08:34
47 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:35
48 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08:35
49 Anna KlimentováAnna Klimentová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08:36
50 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:36
51 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08:37
52 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08:40
53 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08:41
54 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 08:41
55 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08:42
56 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08:44
57 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08:48
58 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08:49
59 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08:52
60 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:54
60 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08:54
62 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08:54
63 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08:55
64 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08:55
65 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:55
66 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08:56
67 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08:56
68 Pavlína PaurováPavlína Paurová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08:57
69 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08:57
69 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:57
71 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08:58
71 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08:58
73 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:58
74 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08:59
75 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09:02
76 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09:03
77 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09:04
78 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09:06
79 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09:07
80 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:08
81 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09:11
82 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:14
83 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:14
84 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09:16
85 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:21
86 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:27
87 Silvie TrpkováSilvie Trpková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09:36
88 Alžběta BidrmanováAlžběta Bidrmanová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09:44
89 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:44
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Adéla KubišováAdéla Kubišová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Anna ZelenkováAnna Zelenková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNS
Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Lucie NovákováLucie Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNS
Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
Celkem 107 závodníků