Back

 / Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (20. 1. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:27) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:56.93
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:57.70
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 1:58.36
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:58.62
5 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:59.20
6 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 1:59.36
7 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:01.09
8 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:01.86
9 Lukasz JatczakLukasz Jatczak 00 PolskoPolsko 10 2:02.29
Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 6 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:27) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:00.47
2 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:05.68
3 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:07.44
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:17.52
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:21.26
6 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:27.86
7 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:34.98
8 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:08.78
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:56.93
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:57.70
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 1:58.36
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:58.62
5 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:59.20
6 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 1:59.36
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:00.47
8 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:01.09
9 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:01.86
10 Lukasz JatczakLukasz Jatczak 00 PolskoPolsko 10 2:02.29
11 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:05.68
12 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:07.44
13 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:17.52
14 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:21.26
15 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:27.86
16 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:34.98
17 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:08.78
Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 6 DNF
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:09.32
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:14.43
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:17.24
4 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:19.27
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:20.75
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:23.16
7 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:25.64
8 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:27.18
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:27.50
10 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:28.71
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:26.93
2 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:32.37
3 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:34.66
4 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:37.67
5 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:38.69
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:39.75
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.54
8 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:46.03
9 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:59.48
10 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:59.49
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:09.32
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:14.43
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:17.24
4 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:19.27
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:20.75
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:23.16
7 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:25.64
8 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:26.93
9 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:27.18
10 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:27.50
11 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:28.71
12 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:32.37
13 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:34.66
14 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:37.67
15 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:38.69
16 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:39.75
17 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.54
18 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:46.03
19 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:59.48
20 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:59.49