Back

 / Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (20. 1. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:10.72
2 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 4:11.03
3 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 4:18.41
4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 4:24.41
5 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:25.11
6 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 4:27.39
7 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:27.44
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:33.41
9 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:36.84
10 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 4:40.68
11 Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 13 4:51.78
12 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 4:57.89
13 Nikodem BieronskiNikodem Bieronski 01 PolskoPolsko 3 5:03.18
14 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:14.66
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:36.25
2 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 4:40.93
3 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:47.11
4 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 4:49.93
5 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 9 4:52.24
6 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:52.82
7 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 5:00.73
8 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 5:03.37
9 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:08.11
10 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:09.36
11 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 5:15.55
12 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 5:18.65
13 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 5:56.27
14 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 6:13.56
15 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 6:26.81
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:10.72
2 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 4:11.03
3 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 4:18.41
4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 4:24.41
5 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:25.11
6 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 4:27.39
7 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:27.44
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:33.41
9 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:36.25
10 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:36.84
11 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 4:40.68
12 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 4:40.93
13 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:47.11
14 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 4:49.93
15 Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 13 4:51.78
16 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 9 4:52.24
17 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:52.82
18 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 4:57.89
19 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 5:00.73
20 Nikodem BieronskiNikodem Bieronski 01 PolskoPolsko 3 5:03.18
21 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 5:03.37
22 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:08.11
23 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:09.36
24 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:14.66
25 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 5:15.55
26 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 5:18.65
27 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 5:56.27
28 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 6:13.56
29 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 6:26.81

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 4:51.14
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:10.07
3 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:16.41
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:16.44
5 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 5:36.59
6 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:58.97
Celkem 6 závodníků