Back

 / Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (20. 1. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natan FiedenNatan Fieden 98 PolskoPolsko 5 16.54
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.03
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 17.50
4 David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 6 18.19
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.46
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:08) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.85
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.25
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.59
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.33
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:08) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.34
2 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.06
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.07
4 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 6 18.52
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 20.1.2019 - 13:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.71
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.05
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 18.18
4 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.76
5 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 19.38
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 20.1.2019 - 13:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.16
2 Adam BelošAdam Beloš 98 SVKSVK 3 18.07
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.14
4 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.68
5 Jakub PlevaJakub Pleva 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.68
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Natan FiedenNatan Fieden 98 PolskoPolsko 5 16.54
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.85
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.03
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.16
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.25
6 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.34
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 17.50
8 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.59
9 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.71
10 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.05
11 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.06
12 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.07
12 Adam BelošAdam Beloš 98 SVKSVK 3 18.07
14 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 18.18
15 David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 6 18.19
16 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.33
17 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.46
18 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 6 18.52
19 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.76
20 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.15
21 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 19.38
22 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.14
23 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.68
24 Jakub PlevaJakub Pleva 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 28.68
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 18.56
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.59
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 19.45
4 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.60
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.43
6 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.13
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria MendezMaria Mendez 97 ŠpanělskoŠpanělsko 4 19.81
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.05
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.45
4 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.66
5 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 22.23
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.77
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia KwasniakOliwia Kwasniak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 6 19.80
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 20.28
3 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.48
4 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.25
5 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.68
6 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.09
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.07
2 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.84
3 Nikola GoldováNikola Goldová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.99
4 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.03
5 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.14
6 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.76
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.81
2 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.32
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.21
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.65
5 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.87
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 18.56
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.59
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 19.45
4 Oliwia KwasniakOliwia Kwasniak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 6 19.80
5 Maria MendezMaria Mendez 97 ŠpanělskoŠpanělsko 4 19.81
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.05
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 20.28
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.45
9 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.48
10 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.60
11 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.07
12 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.25
13 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.43
14 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.66
15 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.68
16 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.81
17 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.84
18 Nikola GoldováNikola Goldová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.99
19 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.03
20 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.09
21 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.13
22 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 22.23
23 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.32
24 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.77
25 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.14
26 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.21
27 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.65
28 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.87
29 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.63
30 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.76