Back

 / Veřejné halové závody mladšího žactva

Praha - Juliska (24. 1. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam OndriášAdam Ondriáš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 4.35 0.0
2 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4.14 0.0
3 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.10 0.0
4 Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.99 0.0
5 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3.91 0.0
6 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 3.88 0.0
7 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3.87 0.0
8 Marek MachMarek Mach
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3.69 0.0
9 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 3.64 0.0
10 Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3.63 0.0
11 Martin PlatzMartin Platz
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 3.60 0.0
12 Zdeněk VacekZdeněk Vacek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 3.56 0.0
13 Jan DaněkJan Daněk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3.55 0.0
14 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3.54 0.0
15 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3.54 0.0
16 Josef ŘezníčekJosef Řezníček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3.49 0.0
17 Adam ŠtronerAdam Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 3.48 0.0
18 Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.42 0.0
19 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3.40 0.0
20 Jakub MyškaJakub Myška
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.34 0.0
21 Vít LorencVít Lorenc
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.29 0.0
22 Dominik ČernýDominik Černý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3.28 0.0
23 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3.28 0.0
24 Jan HamáčekJan Hamáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3.25 0.0
25 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 3.24 0.0
26 Filip ChovanecFilip Chovanec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3.21 0.0
27 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.15 0.0
28 Adam ČervenkaAdam Červenka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3.13 0.0
29 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.12 0.0
30 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3.08 0.0
31 Bruno KubíkBruno Kubík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3.07 0.0
32 Adam FrkAdam Frk
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 3.02 0.0
33 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2.73 0.0
34 Patrik OtáhalPatrik Otáhal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 2.57 0.0
Jan LitkaJan Litka
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 DNS
Celkem 35 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4.98 0.0
2 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 4.84 0.0
3 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.68 0.0
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.36 0.0
5 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 4.24 0.0
6 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 4.12 0.0
7 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4.09 0.0
8 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 4.05 0.0
9 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4.03 0.0
10 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3.98 0.0
11 Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.91 0.0
12 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.90 0.0
13 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.80 0.0
14 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3.71 0.0
15 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.70 0.0
16 Šimon TeplýŠimon Teplý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3.67 0.0
17 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.66 0.0
18 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3.65 0.0
19 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.62 0.0
20 František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3.62 0.0
21 Matyáš GruberMatyáš Gruber
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3.62 0.0
22 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.50 0.0
23 Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.50 0.0
24 Jan ZitkaJan Zitka
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.47 0.0
25 David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.31 0.0
26 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3.31 0.0
27 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3.23 0.0
28 Tomáš SiegerTomáš Sieger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3.23 0.0
29 Lukáš KrausLukáš Kraus
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3.22 0.0
30 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 3.18 0.0
31 Štěpán KottŠtěpán Kott
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 3.02 0.0
32 Damián VíchDamián Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2.85 0.0
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 24.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 34 4.59 0.0
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 4.39 0.0
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 4 4.38 0.0
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 33 4.19 0.0
5 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 32 4.06 0.0
6 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 21 3.94 0.0
7 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 15 3.92 0.0
8 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 27 3.91 0.0
9 Ema ValentováEma Valentová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 22 3.85 0.0
10 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 3.84 0.0
11 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 3.82 0.0
12 Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 23 3.82 0.0
13 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 31 3.82 0.0
14 Juliana FrimlováJuliana Frimlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 17 3.74 0.0
15 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 28 3.65 0.0
16 Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 3.64 0.0
17 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 29 3.62 0.0
18 Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 14 3.57 0.0
19 Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 26 3.57 0.0
20 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 20 3.56 0.0
21 Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 24 3.53 0.0
22 Berta KrejbichováBerta Krejbichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 3.51 0.0
23 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 30 3.48 0.0
24 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 18 3.46 0.0
25 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 25 3.43 0.0
26 Julie PolákováJulie Poláková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 19 3.43 0.0
27 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 3.33 0.0
28 Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 3.31 0.0
29 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 3.23 0.0
30 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 3.18 0.0
31 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 3.15 0.0
32 Anna BudíkováAnna Budíková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2 3.10 0.0
33 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 2.96 0.0
Kristýna JochováKristýna Jochová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 13 NM
Celkem 34 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 24.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 4.12 0.0
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 27 4.04 0.0
3 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 33 4.04 0.0
4 Karolína TužilováKarolína Tužilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 30 3.98 0.0
5 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 18 3.74 0.0
6 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 31 3.69 0.0
7 Lucie HrodkováLucie Hrodková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 12 3.62 0.0
8 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 19 3.56 0.0
9 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 13 3.46 0.0
10 Klaudie ŠkrankopováKlaudie Škrankopová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 29 3.43 0.0
11 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 4 3.37 0.0
12 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 3.34 0.0
13 Anna MezerováAnna Mezerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 17 3.33 0.0
14 Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 15 3.33 0.0
15 Lucie Kateřina ČinkováLucie Kateřina Činková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3 3.27 0.0
16 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2 3.24 0.0
17 Natálie HronováNatálie Hronová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 3.21 0.0
18 Elizabeth SmitkováElizabeth Smitková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 25 3.19 0.0
19 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 10 3.17 0.0
20 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 20 3.17 0.0
21 Kristýna CajthamlováKristýna Cajthamlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1 3.16 0.0
22 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 21 3.13 0.0
23 Rozalie ZdvihalováRozalie Zdvihalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 32 3.05 0.0
24 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 34 2.97 0.0
25 Kristýna KvášováKristýna Kvášová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 16 2.91 0.0
26 Lucie SvobodováLucie Svobodová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 28 2.89 0.0
27 Anežka SlabáAnežka Slabá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 24 2.78 0.0
28 Anna FrýdlováAnna Frýdlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 6 2.67 0.0
29 Tamara SopoligováTamara Sopoligová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 26 2.66 0.0
30 Kateřina PrunarováKateřina Prunarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 23 2.65 0.0
31 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 22 2.57 0.0
32 Týna HavlíkováTýna Havlíková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 8 2.00 0.0
Lucie FilipováLucie Filipová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 5 NM
Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 9 NM
Celkem 34 závodníků