Back

 / Veřejné halové závody mladšího žactva

Praha - Juliska (24. 1. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.83
2 Max ŘehořekMax Řehořek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.61
3 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.04
Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.58
2 Adam ČervenkaAdam Červenka 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.80
3 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.57
Ondřej HalasOndřej Halas 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.70
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.37
3 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.46
4 Karel KuthanKarel Kuthan 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.64
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.58
2 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.14
3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.33
4 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.41
2 Jakub WeberJakub Weber 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.63
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.68
4 Jakub MyškaJakub Myška 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.42
2 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.13
3 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.49
4 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.67
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.93
2 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.51
3 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.89
4 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.14
2 Pavel HubálekPavel Hubálek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.88
3 Jakub ŠpínaJakub Špína 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.28
Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.20
2 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.96
3 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.16
4 Dominik ČernýDominik Černý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.85
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.39
2 Adam BřízaAdam Bříza 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.54
3 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.85
4 Patrik OtáhalPatrik Otáhal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 11.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.78
2 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.82
3 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.13
4 Jakub FrdlíkJakub Frdlík 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
2 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.73
3 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.03
4 Jan FrdlíkJan Frdlík 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.27
2 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.45
3 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.71
4 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.17
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.84
2 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.07
3 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.40
4 Tobiáš MalásekTobiáš Malásek 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.07
2 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.15
3 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.21
4 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.87
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.05
3 Filip ToupalFilip Toupal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.17
4 Jan ZitkaJan Zitka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.40
2 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.90
3 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.93
4 Marek LiptákMarek Lipták 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 10.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 18 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.34
2 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.86
3 Martin PlatzMartin Platz 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.91
4 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 19 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.42
2 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.70
3 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 20 (čt, 24.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.44
2 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.60
3 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.92
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.41
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.42
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.58
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.58
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.70
6 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.87
7 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.93
8 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.05
9 Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.07
10 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.13
11 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.14
11 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.14
13 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.15
14 Filip ToupalFilip Toupal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.17
15 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.20
16 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.21
17 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.27
18 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.32
19 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.33
20 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.34
21 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.37
22 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.39
23 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.40
24 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
24 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.42
26 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.44
27 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.45
28 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.46
29 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.49
30 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.51
31 Adam BřízaAdam Bříza 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.54
32 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.60
33 Jan ZitkaJan Zitka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.62
34 Jakub WeberJakub Weber 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.63
35 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.67
36 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.68
37 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.70
38 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.71
39 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.73
40 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.78
41 Adam ČervenkaAdam Červenka 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.80
42 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.82
43 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.83
44 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.84
45 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.85
46 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.86
47 Pavel HubálekPavel Hubálek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.88
48 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.89
49 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.90
50 Martin PlatzMartin Platz 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.91
51 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.92
52 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.93
53 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.96
54 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.03
55 Jakub MyškaJakub Myška 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.07
55 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.07
57 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.09
58 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.13
59 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.16
60 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.17
61 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.18
62 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.19
63 Jakub ŠpínaJakub Špína 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.28
64 Jan FrdlíkJan Frdlík 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.29
65 Jakub FrdlíkJakub Frdlík 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.30
66 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.40
67 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.57
68 Tobiáš MalásekTobiáš Malásek 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.59
69 Max ŘehořekMax Řehořek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.61
70 Karel KuthanKarel Kuthan 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.64
71 Marek LiptákMarek Lipták 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 10.68
72 Dominik ČernýDominik Černý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.85
73 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.02
74 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.04
75 Patrik OtáhalPatrik Otáhal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 11.46
Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Ondřej HalasOndřej Halas 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 24.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.24
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.32
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.42
4 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.48
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 24.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.72
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.85
3 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.99
Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 24.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.21
2 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.24
3 Alexandr HalasAlexandr Halas 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.67
Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 24.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.36
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.47
3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 08.71
4 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 4 08.76
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 24.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.78
2 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.82
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 09.13
Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 24.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.99
2 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.14
3 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.21
4 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.32
Celkem 4 závodníků
Finále D (čt, 24.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.20
2 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32
Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.2
2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.1
3 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.9
4 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.0
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2 08.4
2 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.1
3 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.3
4 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.2
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 2 08.5
2 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.4
3 Anna FrýdlováAnna Frýdlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.3
4 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.7
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.8
2 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.0
3 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.3
4 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.0
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.8
2 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.4
3 Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.5
4 Kristýna CajthamlováKristýna Cajthamlová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.7
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 2 08.8
2 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.5
3 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.6
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.9
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.0
2 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.4
3 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.7
4 Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.9
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.1
2 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.7
3 Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.2
4 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.3
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.02
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.67
3 Angelína MykulinAngelína Mykulin 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.98
4 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.30
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.32
3 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.46
4 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.11
2 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.21
3 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.24
4 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.38
2 Zoe MittelmannováZoe Mittelmannová 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 09.49
3 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.60
4 Kateřina PrunarováKateřina Prunarová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.25
2 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.46
3 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.55
4 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.14
2 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.86
3 Elizabeth SmitkováElizabeth Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.92
4 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.40
2 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.86
3 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.63
4 Lucie Kateřina ČinkováLucie Kateřina Činková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.29
2 Lucie NovotnáLucie Novotná 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.40
3 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.23
4 Rozalie ZdvihalováRozalie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (čt, 24.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.52
2 Tamara SopoligováTamara Sopoligová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.36
3 Anežka SlabáAnežka Slabá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.44
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.1
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.2
3 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2 08.4
4 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 2 08.5
5 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.7
6 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.8
6 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.8
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 2 08.8
9 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.0
9 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.0
11 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.02
12 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.1
12 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.1
14 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.11
15 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.14
16 Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.2
17 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.21
18 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.24
19 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.25
20 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.29
21 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.3
21 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.3
21 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.3
24 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.30
25 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.32
26 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.38
27 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.4
27 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.4
27 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.4
30 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.40
30 Lucie NovotnáLucie Novotná 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.40
32 Sára KolencováSára Kolencová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.46
32 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.46
34 Zoe MittelmannováZoe Mittelmannová 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 09.49
35 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.5
36 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.52
37 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.55
38 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.6
39 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.60
40 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.67
41 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.7
42 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.77
43 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.86
43 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.86
45 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.89
46 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.9
46 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.9
46 Natálie AngelisNatálie Angelis 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.9
49 Elizabeth SmitkováElizabeth Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.92
50 Angelína MykulinAngelína Mykulin 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.98
51 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.99
52 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.0
52 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.0
54 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.2
55 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.23
56 Anna FrýdlováAnna Frýdlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.3
57 Kateřina PrunarováKateřina Prunarová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.34
58 Tamara SopoligováTamara Sopoligová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.36
59 Anežka SlabáAnežka Slabá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10.44
60 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.47
61 Rozalie ZdvihalováRozalie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.49
62 Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.5
63 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.53
64 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.63
65 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.7
65 Kristýna CajthamlováKristýna Cajthamlová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.7
67 Lucie Kateřina ČinkováLucie Kateřina Činková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.01