Back

 / Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka

Šternberk (23. 2. 2019)

Přespolní běh - Žáci

(so, 23.2.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:05:18
2 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:05:33
3 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:07:02
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 23.2.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:40
2 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 Titan TrilifeTitan Trilife 0:02:48
3 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:59
4 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:02
5 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:03:05
6 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:05
7 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:06
8 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:16
9 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:19
10 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:03:21
11 Zdeněk AdámekZdeněk Adámek 06 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:03:23
12 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:03:26
13 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:03:48
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 23.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 0:05:52
2 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:06:02
3 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:06:12
4 Ema JanůEma Janů 04 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:07:03
5 Simona HradilováSimona Hradilová 05 KelčKelč 0:08:36
6 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:09:12
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 23.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:02:53
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:02:59
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:03:00
4 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:01
5 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:03:18
6 Kateřina HamplováKateřina Hamplová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:29
7 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:31
8 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:34
9 Emma FryčováEmma Fryčová 07 Sokol VlkošSokol Vlkoš 0:04:03
10 Marie KrejčíMarie Krejčí 06 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:04:12
11 Berenika DoležalováBerenika Doležalová 09 HolešovHolešov 0:04:16
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 23.2.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Libor ŽelezníkLibor Železník 11 BabiceBabice 0:01:47
2 Nikos KotopulosNikos Kotopulos 10 Titan TrilifeTitan Trilife 0:01:49
3 Vít KociánVít Kocián 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:01:52
4 Kiří AdámekKiří Adámek 10 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:01:52
5 Tadeáš KrovTadeáš Krov 10 BohuňoviceBohuňovice 0:01:53
6 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:53
7 David TvrdoňDavid Tvrdoň 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:57
8 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:02:00
9 Vojtěch BuličkaVojtěch Bulička 10 AK KroměřížAK Kroměříž 0:02:03
10 Nikolas JanůNikolas Janů 10 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:06
11 Dominik RýparDominik Rýpar 11 VýškoviceVýškovice 0:02:07
12 Vilém NěmecVilém Němec 10 Stará VesStará Ves 0:02:09
13 David GregorDavid Gregor 10 ChvalčovChvalčov 0:02:10
14 Gabriel PuschelGabriel Puschel 10 PrahaPraha 0:02:10
15 Ondřej JečnýOndřej Ječný 11 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:11
16 Edvard SotorníkEdvard Sotorník 11 OlomoucOlomouc 0:02:13
17 Marek RegmundMarek Regmund 11 RatibořRatiboř 0:02:14
18 Jakub SklenářJakub Sklenář 10 Bystřice pod HostýnemBystřice pod Hostýnem 0:02:18
19 Václav LutonskýVáclav Lutonský 11 TěšnoviceTěšnovice 0:02:21
20 Lukáš MlčákLukáš Mlčák 11 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:26
21 Kryštof ZimmermannKryštof Zimmermann 11 OlomoucOlomouc 0:02:29
22 Václav UtěkalVáclav Utěkal 11 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:40
23 Tomáš BuličkaTomáš Bulička 11 AK KroměřížAK Kroměříž 0:02:52
Tomáš MelicharTomáš Melichar 11 Suchdol nad OdrouSuchdol nad Odrou DNF
Celkem 24 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 23.2.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:02:13
2 Nikola JadrníčekNikola Jadrníček 08 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:18
3 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:21
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:25
5 Daniel DolníkDaniel Dolník 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:27
6 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 0:02:30
7 Ondřej ŠušlíkOndřej Šušlík 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:35
8 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:37
9 Pavel VrubelPavel Vrubel 08 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:38
10 Jan MudrákJan Mudrák 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:39
11 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0:02:39
12 Tobias ChlápekTobias Chlápek 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:40
13 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:02:41
14 Vojtěch ČervenkaVojtěch Červenka 08 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:42
15 Václav PumprlaVáclav Pumprla 08 Rohálov Bike TeamRohálov Bike Team 0:02:44
16 Patrick VáňaPatrick Váňa 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:52
17 Marek NedbalMarek Nedbal 09 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:58
18 Ondřej NovákOndřej Novák 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:02
19 Štěpán HřebíkŠtěpán Hřebík 09 PrahaPraha 0:03:03
20 Kryštof MikulaKryštof Mikula 09 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:20
21 David SolaDavid Sola 09 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:03:22
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 23.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:01:55
2 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:55
3 Valérie AdámkováValérie Adámková 10 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:03
4 Tereza StonáčkováTereza Stonáčková 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:04
5 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:05
6 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:02:07
7 Leona ŠenkováLeona Šenková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:07
8 Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:02:11
9 Lucie BobčíkováLucie Bobčíková 11 HolešovHolešov 0:02:14
10 Beáta LutonskáBeáta Lutonská 10 KroměřížKroměříž 0:02:22
11 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová 11 ZlínZlín 0:02:25
12 Lucie RýparováLucie Rýparová 10 MíškoviceMíškovice 0:02:33
13 Agáta ŠkubalováAgáta Škubalová 11 BrnoBrno 0:02:39
14 Alexandra RychláAlexandra Rychlá 10 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:47
15 Viktorie UrcováViktorie Urcová 11 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:49
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 23.2.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:02:25
2 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:27
3 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 BabiceBabice 0:02:28
4 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:31
5 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:02:36
6 Justýna ŠenkováJustýna Šenková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:38
7 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:39
8 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:02:41
9 Agáta MlčákováAgáta Mlčáková 09 Rohálov Bike TeamRohálov Bike Team 0:02:43
10 Karolína SlintákováKarolína Slintáková 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:45
11 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:51
12 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:53
13 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:54
14 Veronika MlčákováVeronika Mlčáková 09 TJ PrusinoviceTJ Prusinovice 0:02:57
15 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:59
16 Rozálie RučkováRozálie Ručková 09 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:00
17 Emílie KrejčíEmílie Krejčí 09 Rohálov Bike TeamRohálov Bike Team 0:03:08
18 Tereza MuzikantováTereza Muzikantová 08 Cobram Bike TeamCobram Bike Team 0:03:24
Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNF
Celkem 19 závodníků