Back

 / Veřejné halové závody

Český Brod (19. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 1.53
2 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 1.08
Oto ČechOto Čech
TJ NeratoviceTJ Neratovice
56 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.61
2 Leonidas KaridisLeonidas Karidis
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.43
3 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.43
4 Lukáš ValentaLukáš Valenta
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.38
5 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.33
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1= Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.33
1= Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.33
3 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.28
4 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.13
5 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.08
6 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.03
7 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 NM
8 Daniel StrnadDaniel Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.38
2 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 1.33
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.33
4= Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.18
4= Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.18
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.48
2 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.43
3 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.38
4 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.38
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.33
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.33
7 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.33
8 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.28
9 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.23
10= Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.18
10= Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1.18
12 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.18
13 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.13
14 Viola JandusováViola Jandusová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.08
15 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.03
Celkem 15 závodníků