Back

 / Veřejné halové závody

Český Brod (19. 1. 2019)

60 m - Muži

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk DusZbyněk Dus 81 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 07.76
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.46
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59
4 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.30
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.90
6 Svatopluk ŠteflSvatopluk Štefl 50 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.98
7 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.99
8 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.30
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.37
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
4 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.65
5 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.85
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.90
7 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.98
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.61
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.01
4 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.30
5 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
6 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.41
7 Leonidas KaridisLeonidas Karidis 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.60
8 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.71
9 Lukáš ValentaLukáš Valenta 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.76
Celkem 9 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.79
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.89
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.96
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.24
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.37
6 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.44
7 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.56
8 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.57
9 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.92
10 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.96
11 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.02
12 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.10
13 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.12
14 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.45
15 Daniel StrnadDaniel Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.58
16 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.90
17 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 10.92
18 Michal ValentaMichal Valenta 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.35
Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 19 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.27
2 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.39
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.64
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.67
3 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.71
4 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.90
5 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.02
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.07
7 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.12
8 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.21
9 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.36
10 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.40
11 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.91
Celkem 11 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.17
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.55
3 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.75
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.78
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.99
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.04
8 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.07
9 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.12
10 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.25
11 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 09.30
12 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.36
13 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.40
14 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.41
15 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.42
16 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 09.46
17 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.52
18 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.56
19 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.65
20 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.69
21 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.78
22 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.92
23 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.98
24 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 09.99
25 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.01
26 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.23
27 Lucie CirmanováLucie Cirmanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.35
28 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.38
29 Barbora FrancováBarbora Francová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.42
30 Veronika JonákováVeronika Jonáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.44
31 Anna PalováAnna Palová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.48
32 Barbora JedlanováBarbora Jedlanová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.52
33 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.56
Celkem 33 závodníků