Back

 / Offene Landeshallenmeisterschaften

Chemnitz (19. - 20. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.16
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 07.50
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.10
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.sTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s 07.41
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.06
Celkem 1 závodníků
Finále B (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.21
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 07.68
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.30
Celkem 1 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 4 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.18
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.38
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 07.98
Celkem 1 závodníků
Rozběh 7 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.sAthletic Club Ústí n/L. z.s 08.31
Celkem 1 závodníků