Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 17 6.90 -0.3 m/s 5.89  +0.0x6.46  -0.76.466.90  -0.36.84  +1.06.79  +0.3
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 14 6.71 +0.5 m/s 6.33  +1.86.39  +1.56.45  +1.36.455.88  -0.36.71  +0.56.59  +2.0
3 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 18 6.61 +1.5 m/s 6.15  +0.56.48  -1.56.24  +0.76.48-6.48  +3.86.61  +1.5
4 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 15 6.27 +0.4 m/s 6.27  +0.46.12  +0.06.11  -0.56.276.19  -0.4xx
5 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 13 6.10 +1.1 m/s 5.67  +2.66.10  +1.15.93  +0.06.105.88  -2.0--
6 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 9 6.07 +2.4 m/s 5.93 +1.3 m/s 5.61  +0.05.93  +1.35.80  -0.55.935.76  -1.06.07  +2.45.92  +2.7
7 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 16 6.04 +2.1 m/s 6.03 -0.4 m/s 6.03  -0.45.89  -3.0-6.036.04  +2.1--
8 Radek PolášekRadek Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
93 10 5.95 +0.6 m/s 5.49  +0.05.84  +1.45.92  +1.15.925.77  -1.05.95  +0.6x
9 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 8 5.86 +1.3 m/s 5.74  -1.35.86  +1.3x5.860.00.00.0
10 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 11 5.76 +1.0 m/s 5.73  +1.65.76  +1.0x5.760.00.00.0
11 Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
94 1 5.72 +1.3 m/s 5.18  -1.75.72  +1.35.51  +0.55.720.00.00.0
12 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 5 5.55 +1.2 m/s 5.55  +1.25.43  +0.85.44  -2.05.550.00.00.0
13 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 7 5.39 -1.2 m/s 4.51  +0.05.23  +1.05.39  -1.25.390.00.00.0
14 Vítek BisVítek Bis
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 2 5.38 +0.0 m/s 4.56  +0.65.21  +1.75.38  +0.05.380.00.00.0
15 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 5.32 -0.5 m/s 5.32  -0.55.20  +0.05.31  +0.05.320.00.00.0
16 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 6 5.25 -2.0 m/s 5.12  +0.45.15  +0.05.25  -2.05.250.00.00.0
17 Šimon VlčekŠimon Vlček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 3 4.89 +0.0 m/s 4.52  +2.14.85  +1.74.89  +0.04.890.00.00.0
Jakub KopečekJakub Kopeček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 12 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 22.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 19 5.32 +1.3 m/s -5.14  +0.35.32  +1.35.325.25  -0.6x5.04  +0.7
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 5.27 +1.7 m/s 5.27  +1.74.57  -1.7x5.274.74  -1.6x5.20  -1.1
3 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 15 5.19 -1.5 m/s 5.07  -1.15.05  -1.05.19  -1.55.19---
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 18 5.14 -0.7 m/s 5.02  +0.44.93  -1.24.98  -4.45.025.01  -2.55.14  -0.75.12  -0.7
5 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 17 5.01 +0.0 m/s 5.01  +0.04.97  +0.64.79  +0.45.01---
6 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 9 4.91 -1.3 m/s 4.86  +0.04.09  -1.64.91  -1.34.91---
7 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 8 4.91 +0.0 m/s 4.91  +0.04.74  -0.44.69  +0.44.914.64  -3.04.33  -3.54.56  -0.5
8 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 10 4.83 -1.3 m/s 4.78  -0.3x4.83  -1.34.834.58  +0.44.45  -1.7x
9 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 11 4.80 +1.0 m/s x4.80  +1.04.64  -1.54.800.00.00.0
10 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 7 4.77 +0.0 m/s 4.77  +0.04.66  -1.54.68  +1.44.770.00.00.0
11 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 2 4.77 -1.7 m/s 4.51  -1.04.47  +0.84.77  -1.74.770.00.00.0
MS Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 20 4.69 +1.1 m/s xx4.69  +1.14.690.00.00.0
13 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 6 4.67 -2.4 m/s 4.67  -2.44.42  -1.8x4.670.00.00.0
14 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 13 4.67 -1.4 m/s 4.09  +1.24.30  -1.74.67  -1.44.670.00.00.0
15 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 14 4.64 -1.3 m/s 4.61  -1.34.61  +0.54.64  -1.34.640.00.00.0
16 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 3 4.53 +0.5 m/s 4.53  +0.54.39  +0.84.39  -0.44.530.00.00.0
17 Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 5 4.27 -0.4 m/s 3.32  +0.03.56  -0.44.27  -0.44.270.00.00.0
18 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 4.05 +0.8 m/s 3.98  +0.54.05  +0.83.98  -0.64.050.00.00.0
Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1 DNS
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 16 NM
Celkem 20 závodníků