Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.541.601.661.701.741.781.821.851.881.911.94
1 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 11 1.94 ----oooxooooxxx
2 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 7 1.94 ----oooxoxoxxoxoxxx
3 Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
88 10 1.94 -----o-ooxxoxxoxxx
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 8 1.91 -----ooooxoxxx
5 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 9 1.91 ---xo-xo-oxoxxoxxx
6 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 6 1.85 --ooooooxxx
7 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 1.82 -oooxooxoxxx
8 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3 1.78 -ooxoooxxx
9 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 1.78 --ooxoxxoxxx
10 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 2 1.74 xooxxoooxxx
11 Vítek BisVítek Bis
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1 1.54 xoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.391.441.491.531.571.611.641.701.741.77
MS Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 1.74 -----ooooxoxxx
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 16 1.61 ---oooox-
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 15 1.57 o-oxoxxooxxx
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 17 1.57 ---ooxoxxx
5 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 12 1.57 -ooxooxo-
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 13 1.53 -ooooxxx
7 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2 1.49 ooooxxx
8 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 1.49 xoxoxooxxx
9 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 11 1.49 oxoxoxoxxx
10= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 14 1.44 oooxxx
10= Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 7 1.44 -ooxxx
12 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 8 1.44 oxxoxoxxx
13 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 5 1.44 ooxxoxxx
14= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 1.39 ooxxx
14= Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 1.39 ooxxx
16 Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4 1.33 xoxxx
Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10 DNS
Celkem 17 závodníků