Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.26
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.51
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.61
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.95
5 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.01
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.17
7 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.29
8 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 13.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.16
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.17
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.70
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.73
5 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 11.91
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.02
7 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.21
8 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.41
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.47
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.59
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.86
5 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 11.89
6 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.96
7 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.25
8 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 12.33
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.16
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.17
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.26
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.41
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.47
6 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.51
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.59
8 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.61
9 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.70
10 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.73
11 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.86
12 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 11.89
13 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 11.91
14 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.95
15 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.96
16 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.01
17 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.02
18 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.17
19 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.21
20 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.25
21 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.26
22 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.29
23 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 12.33
24 Patrik ChmelíčekPatrik Chmelíček 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 13.05

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 13:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.01
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.09
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.18
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 11.30
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.39
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.41
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 13:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.87
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.00
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.02
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.08
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.17
6 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.59
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: -4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.00
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 13.43
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.92
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.94
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 14.06
6 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 14.33
7 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 14.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.93
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.32
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.59
4 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 13.61
5 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 13.62
6 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 14.14
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.00
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.15
3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.21
4 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39
5 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.56
6 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 13.90
7 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.62
8 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 15.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.93
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.00
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.00
4 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.15
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.21
6 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.32
7 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 13.43
9 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.56
10 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.59
11 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 13.61
12 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 13.62
13 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 13.90
14 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.92
15 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.94
16 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 14.06
17 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 14.14
18 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 14.33
19 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 14.44
20 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.62
21 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 15.15
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DQ

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 13:15) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.39
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.64
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.66
4 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.80
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 7 12.84
6 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.15
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 13:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.01
2 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.23
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.36
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.52
5 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.62
6 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.65
Celkem 6 závodníků