Back

 / Krajský přebor ve vícebojích

Třebíč (11. - 12. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 4 1.84
MS Karel KonečnýKarel Konečný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
70 1 1.47
MS Petr VelebaPetr Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
71 2 1.59
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 2 1.84
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.57
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 1.72
2 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 1.63
3 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1 1.54
4 Patrik VlasákPatrik Vlasák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 1.48
Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3 NM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.591.651.681.711.741.771.801.831.86
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 1.83 ----------oooooooxxoxoxxx
2 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 1.47 o-ooooooxoxoxxx
3 Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 1.44 o-o-oxoxooxoxxx
4 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10 1.35 ---ooxoxxx
5 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 1.32 o---o-x-
6 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.26 o-o-xxx
Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 DNS
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 7 DNS
David PasekaDavid Paseka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 9 NM
Lukáš MarešLukáš Mareš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 NM
MS Daniel CahaDaniel Caha
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 1.26
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.47
1 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 1 1.38
2 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 3 1.32
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 2 1.23
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.47
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 5 1.59
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 4 1.53
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 1.50
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3 1.38
5 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1 1.35
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.111.141.171.201.231.261.291.321.351.38
1 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 1.41
2 Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 1.41
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10 1.38
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 9 1.35
5 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 1.32
6 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 7 1.26
7 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 1.26
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 1.23
9 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 1.11
MS Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 1.29
MS Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 13 1.38
MS Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 8 1.41
Celkem 12 závodníků