Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.19 QA
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.54 qB
3 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.57 qB
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.74 qB
5 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.81
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.82
7 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 12.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.26 QA
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.42 qA
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.47 qB
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.65 qB
5 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.75 qB
6 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.77
7 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.05 QA
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.05 qA
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.35 qA
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.75 qB
5 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.79
6 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.81
7 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.98
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.05 QA
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.05 qA
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.19 QA
4 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.26 QA
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.35 qA
6 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.42 qA
7 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.47 qB
8 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.54 qB
9 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.57 qB
10 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.65 qB
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.74 qB
12 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.75 qB
12 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.75 qB
14 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.77
15 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.79
16 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.81
16 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.81
18 Viktor KašákViktor Kašák 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.82
19 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.98
20 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.07
21 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 12.44

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 13:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.95
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.05
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.21
4 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.25
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.45
6 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.47
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.28
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.42
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.50
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.53
5 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.64
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.65
7 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.71
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.69 QA
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.97 qA
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.07 qB
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.11 qB
5 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.13 qB
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.16 qB
7 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.70
8 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.77 QA
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.00 qB
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.44
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 13.50
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.56
6 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 14.16
7 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.68
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.65 QA
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.76 qA
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.96 qA
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.01 qB
5 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.20
6 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.33
7 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.65
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.19
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.65 QA
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.69 QA
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.76 qA
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.77 QA
5 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.96 qA
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.97 qA
7 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.00 qB
8 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.01 qB
9 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.07 qB
10 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.11 qB
11 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.13 qB
12 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.16 qB
13 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.20
14 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.33
15 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.44
16 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 13.50
17 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.56
18 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.65
19 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.70
20 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.98
21 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 14.16
22 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.19
23 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.68
Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DQ

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.68
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.81
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.85
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.88
5 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13.12
6 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.15
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.10
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.26
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.28
4 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.32
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.43
Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků