Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (18. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.62
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 21.91
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.17
4 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.90
5 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 23.12
6 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 23.55
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.72
2 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.75
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.51
4 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 24.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 23.74
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.81
3 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.86
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 24.34
5 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.39
6 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.62
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 21.91
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.17
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.72
5 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.75
6 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.90
7 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 23.12
8 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.51
9 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 23.55
10 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 23.74
11 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.81
12 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.86
13 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 24.34
14 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.39
15 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 24.53
16 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.98
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.25
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.45
3 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.97
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.06
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 26.08
6 Hana CaisováHana Caisová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 26.47
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.74
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.06
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.29
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 26.51
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.63
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 27.14
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.97
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.03
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.79
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 26.96
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 30.84
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.60
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.75
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.83
4 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 26.94
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.11
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.59
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.14
MS Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.79
MS Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 29.06
MS Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 27.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.25
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.45
3 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.74
4 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.97
4 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.97
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.03
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.06
7 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.06
9 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 26.08
10 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.29
11 Hana CaisováHana Caisová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 26.47
12 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 26.51
13 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.60
14 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.63
15 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.75
16 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.79
17 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.83
18 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 26.94
19 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 26.96
20 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.11
21 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 27.14
21 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.14
23 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.59
24 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 27.67
25 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 29.06
26 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.79
27 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 30.84
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS