Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (8. 6. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:56.18
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 1:56.40
3 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 1:57.88
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:57.90
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:58.15
6 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:58.24
7 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:58.63
8 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:58.64
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 1:59.61
10 Sebastian JandaSebastian Janda 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:15.10
Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:02.18
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:03.10
3 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:06.38
4 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:06.82
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:07.17
6 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:09.45
MS Kristián KampczykKristián Kampczyk 02 AŠK Slavia SNVAŠK Slavia SNV 6 2:12.10
8 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:14.71
9 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:17.34
10 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:18.39
11 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:23.24
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:56.18
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 1:56.40
3 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 1:57.88
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:57.90
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:58.15
6 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:58.24
7 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:58.63
8 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:58.64
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 1:59.61
10 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:02.18
11 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:03.10
12 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:06.38
13 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:06.82
14 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:07.17
15 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:09.45
16 Kristián KampczykKristián Kampczyk 02 AŠK Slavia SNVAŠK Slavia SNV 6 2:12.10
17 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:14.71
18 Sebastian JandaSebastian Janda 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:15.10
19 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:17.34
20 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:18.39
21 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:23.24
Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:13.91
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:14.41
3 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:15.43
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:16.42
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:16.97
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:17.20
7 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:18.97
8 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 2:22.80
9 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:24.02
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:22.14
2 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.22
MS Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 2:25.37
4 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:28.37
5 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:29.22
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:29.39
7 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:30.35
8 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:31.52
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:13.91
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:14.41
3 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:15.43
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:16.42
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:16.97
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:17.20
7 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:18.97
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:22.14
9 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 2:22.80
10 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:24.02
11 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.22
12 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 2:25.37
13 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:28.37
14 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:29.22
15 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:29.39
16 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:30.35
17 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:31.52