Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (8. 6. 2019)

1500 m - Muži

(so, 8.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:54.86
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:01.15
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:01.68
4 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17 4:02.09
5 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:02.36
MS Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20 4:09.84
7 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:17.49
8 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:21.36
9 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 4:21.64
10 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:24.95
11 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 4:27.04
12 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 4:33.55
13 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18 4:34.58
14 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 4:36.13
15 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 4:36.52
16 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15 4:37.69
17 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 4:38.84
18 Sebastian JandaSebastian Janda 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 4:49.82
Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19 DNF
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:28.04
2 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:41.21
MS Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:42.74
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:44.55
5 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:45.09
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:49.04
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 4:56.68
8 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 4:57.97
9 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 5:05.82
10 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:18.14
11 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:27.56
Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNF
Celkem 12 závodníků