Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (8. 6. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 16 7.48 +0.6 m/s 7.18  +0.47.38  +0.77.48  +0.67.487.16  +1.27.06  -0.27.22  +0.0
2 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 15 7.10 +0.9 m/s 6.49  +0.66.76  +0.56.48  +0.96.766.27  +0.2x7.10  +0.9
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 14 7.09 +1.1 m/s 6.40  +1.16.61  +2.26.80  +1.06.806.78  +0.06.82  +1.67.09  +1.1
4 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 12 7.08 +1.5 m/s 6.63  +0.56.96  +1.76.90  +1.46.966.97  +1.87.08  +1.56.86  +0.6
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 13 7.05 +1.9 m/s 6.70  -0.17.05  +1.96.65  +2.57.056.79  +2.06.73  +0.86.89  +0.5
6 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 8 6.88 +0.8 m/s 6.58  +0.46.52  +0.06.80  +1.16.80x6.77  +0.56.88  +0.8
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 11 6.72 +1.4 m/s 6.23  +1.0x6.72  +1.46.72xx6.57  +1.2
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 6.39 +1.3 m/s 6.25  +1.16.22  +1.56.39  +1.36.396.23  -0.2--
9 Jan VáchaJan Vácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7 6.30 +1.9 m/s 6.30  +1.96.18  +2.70.06.300.00.00.0
10 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 6 6.28 -0.3 m/s xx6.28  -0.36.280.00.00.0
11 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4 6.26 +0.2 m/s x6.18  +1.96.26  +0.26.260.00.00.0
12 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 6.26 +0.8 m/s 2.62  -0.95.97  +1.16.26  +0.86.260.00.00.0
MS Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 5 5.98 +1.0 m/s 5.63  +1.45.78  +0.85.98  +1.05.980.00.00.0
14 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 5.72 +0.7 m/s 5.64  +1.75.61  +0.45.72  +0.75.720.00.00.0
15 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 5.17 +0.6 m/s 5.17  +0.6xx5.170.00.00.0
Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 5.80 +2.0 m/s x5.20  +0.05.80  +2.05.80xxx
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 14 5.68 +0.7 m/s 5.39  +0.9x5.68  +0.75.68xx5.31  +0.7
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12 5.53 +0.7 m/s 4.19  +1.95.22  -0.35.17  +0.05.225.53  +0.7xx
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11 5.52 +1.7 m/s 5.30  +0.45.45  -0.45.35  +0.85.455.52  +1.7xx
5 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 5.30 +0.1 m/s 5.18  +2.25.25  +1.3x5.255.10  +0.95.13  +1.15.30  +0.1
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1 5.30 +2.8 m/s 5.17 +2.0 m/s 4.79  +0.35.30  +2.8x5.304.56  +1.15.17  +2.0x
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 8 5.25 +2.2 m/s 5.09 +0.8 m/s 5.25  +2.24.93  +0.0x5.25x5.09  +0.85.06  +0.3
8 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 6 5.24 +1.3 m/s 5.24  +1.35.12  +1.15.13  +0.45.244.87  +0.35.02  +0.7x
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 9 5.15 +0.3 m/s 5.15  +0.3x4.90  +1.55.150.00.00.0
10 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 5.09 +0.5 m/s 5.09  +0.5xx5.090.00.00.0
11 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5 5.06 +1.6 m/s 4.90  +1.04.80  +0.85.06  +1.65.060.00.00.0
MS Aneta PalánováAneta Palánová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
97 4 4.92 -0.4 m/s 4.74  +0.74.85  +1.84.92  -0.44.920.00.00.0
13 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 4.79 +2.2 m/s 4.63 +0.0 m/s x4.79  +2.24.63  +0.04.790.00.00.0
14 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 4.68 +1.1 m/s 4.68  +1.14.33  +0.34.62  +0.64.680.00.00.0
Celkem 14 závodníků