Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (8. 6. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.92
2 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.11
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.57
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.76
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.34
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 57.43
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.82
MS Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.56
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.20
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.06
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 58.63
2 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 58.68
3 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 69.46
Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.92
2 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.11
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.57
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.76
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.34
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.40
7 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 57.43
8 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.82
9 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 58.63
10 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 58.68
11 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.56
12 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.20
13 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.06
14 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 69.46
Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 63.69
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.31
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 66.61
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 67.57
5 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.12
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 68.13
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 72.11
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 73.24
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 63.69
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.31
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 66.61
4 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.12
5 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 67.57
6 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.69
7 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 68.13
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 72.11
9 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 73.24
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNF