Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (8. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.05
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.83
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.88
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.49
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.75
6 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.79
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.82
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.44
2 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 22.73
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.76
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.92
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.08
6 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.19
7 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.94
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.44
2 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.60
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.96
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.05
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.15
6 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.38
Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.05
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.83
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.88
4 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.44
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.44
6 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.49
7 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 22.73
8 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.75
9 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.76
10 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.79
11 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.82
12 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.92
13 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 23.08
14 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.19
15 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.60
16 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 23.94
17 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.96
18 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.05
19 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.15
20 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.38
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.48
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.53
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 25.03
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 25.11
5 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 25.39
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.52
7 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 25.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 25.28
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.49
3 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.82
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 25.96
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.14
6 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.19
7 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 28.44
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 28.90
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 26.67
2 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 26.87
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 27.09
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 27.38
5 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 27.63
6 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.75
7 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 27.94
8 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 28.55
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.48
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.53
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 25.03
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 25.11
5 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 25.28
6 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 25.39
7 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.49
8 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.52
9 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.82
10 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 25.96
11 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 25.99
12 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.14
13 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.19
14 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 26.67
15 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 26.87
16 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 27.09
17 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 27.38
18 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 27.63
19 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.75
20 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 27.94
21 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 28.44
22 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 28.55
23 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 28.90

200 m - Ženy (Kvalifikace)

Kvalifikace 04 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 27.90
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 28.27
Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 3 závodníků