Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (8. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.44
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 50.01
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 50.56
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.76
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 50.77
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.99
7 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.36
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 52.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 50.56
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.69
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.40
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.61
5 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 51.63
6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.77
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.06
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.19
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.39
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.50
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.60
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.44
5 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 54.87
6 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 55.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 53.62
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 56.32
MS Samuel LazarSamuel Lazar 00 AŠK Slavia SNVAŠK Slavia SNV 5 56.34
4 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 58.02
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.44
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 50.01
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 50.56
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 50.56
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.69
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.76
7 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 50.77
8 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.99
9 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 51.36
10 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.40
11 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.61
12 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 51.63
13 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.77
14 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 52.25
15 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.06
16 Martin ZukalMartin Zukal 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.39
17 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.50
18 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.60
19 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 53.62
20 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.19
21 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.44
22 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 54.87
23 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 55.44
24 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 56.32
25 Samuel LazarSamuel Lazar 00 AŠK Slavia SNVAŠK Slavia SNV 5 56.34
26 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 58.02
27 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.81

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 55.63
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 57.06
3 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.16
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.36
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.36
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 60.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 59.98
2 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 61.24
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 61.49
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 61.54
5 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 61.95
6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 62.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 57.67
MS Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 59.65
MS Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 60.05
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 63.94
5 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 63.99
6 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 71.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 55.63
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 57.06
3 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.16
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.36
5 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 57.67
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.36
7 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 59.65
8 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 59.98
9 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 60.05
10 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 60.20
11 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 61.24
12 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 61.49
13 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 61.54
14 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 61.95
15 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 62.85
16 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 63.94
17 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 63.99
18 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 71.20