Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.31
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.40
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.44
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.71
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 22.73
6 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.94
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.20
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.53
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.62
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.29
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.66
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.74
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.00
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.37
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.01
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.15
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.22
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.42
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.43
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 22.61
MS František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.54
Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.31
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.40
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.44
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.53
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 22.61
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.62
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.71
8 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 22.73
9 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.94
10 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.20
11 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.29
12 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.37
13 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.66
14 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.74
15 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.00
16 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.01
17 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.15
18 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.22
19 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.42
20 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.43
21 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.54
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.78
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.87
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 26.21
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.43
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.51
6 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.63
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 26.95
8 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.58
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.78
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.68
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.75
4 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.86
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 27.11
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.29
7 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 27.58
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.70
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 28.03
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.26
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.61
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 28.69
6 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 28.97
7 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 29.77
8 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 30.54
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 NM
MS Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 NM
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NM
MS Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NM
MS Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NM
MS Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 NM
Poznámky:
časy nezměřeny, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.78
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.78
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.87
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 26.21
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.43
6 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.51
7 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.63
8 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.68
9 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.75
10 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.86
11 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 26.95
12 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 27.11
13 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.29
14 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.58
14 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 27.58
16 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.70
17 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 28.03
18 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.26
19 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.61
20 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 28.69
21 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 28.97
22 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 29.77
23 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 30.54
24 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 NM
24 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 NM
24 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NM
24 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NM
24 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NM
24 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 NM
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF