Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.48
2 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.09
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.26
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.27
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.27
Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.23
2 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 1 23.32
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.64
4 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.81
5 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.93
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 23.40
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.69
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.78
5 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.10
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.01
MS Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
3 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.38
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.50
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.56
Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.54
2 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.03
3 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.81
4 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.18
5 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.02
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.97
2 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.26
3 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.07
MS Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.48
2 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.09
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.23
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.26
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.27
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.27
7 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 1 23.32
8 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 23.40
9 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.54
10 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60
11 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.64
12 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.69
13 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.78
14 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.81
15 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.93
16 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.01
17 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.03
18 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.10
19 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
20 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.38
21 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.50
22 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
23 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.56
24 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.81
25 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.97
26 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.18
27 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.26
28 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.02
29 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.07
30 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.03
Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.77
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.77
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.88
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.48
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.03
6 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 27.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 27.03
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.28
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.47
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.55
5 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.70
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 27.45
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.85
4 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.60
5 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.98
Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.35
2 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.70
3 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.05
MS Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.46
5 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.50
Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.10
2 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 3 30.33
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.46
MS Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58
Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.77
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.77
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.88
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.48
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.03
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 27.03
7 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17
8 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 27.24
9 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.28
10 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 27.45
11 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.47
12 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.55
13 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.70
14 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.85
15 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.10
16 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.60
17 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.98
18 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.35
19 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.70
20 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.05
21 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 3 30.33
22 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.46
22 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.46
24 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.50
25 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 DNS
Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS