Back

 / 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.52
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.69
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.77
4 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.86
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.87
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.38
Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.59
2 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.92
3 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.38
4 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 12.40
5 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 12.66
Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.48
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.50
3 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.92
4 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.09
MS Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 12.26
6 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 13.99
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.48
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.50
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.52
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.59
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.69
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.77
7 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.86
8 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.87
9 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.92
9 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.92
11 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.09
12 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 12.26
13 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.38
13 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.38
15 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 12.40
16 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 12.66
17 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 13.99
Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.28
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.36
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.41
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.59
5 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.77
Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.61
2 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.68
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.82
4 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.13
MS Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 12.28
6 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.84
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.01
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.04
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.13
5 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.14
6 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.52
7 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 13.15
2 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.32
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 13.36
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.40
5 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.86
6 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.97
7 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 13.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.03
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.11
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.15
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.17
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.57
6 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 13.96
7 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.51
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.84
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.01
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.03
4 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.04
5 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.11
6 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.13
7 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.14
8 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 13.15
8 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.15
10 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.17
11 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.32
12 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 13.36
13 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.40
14 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.52
15 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.57
16 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.81
17 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.86
18 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 13.96
19 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.97
19 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 13.97
21 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.51

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.03
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 13.17
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.20
4 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.22
5 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.27
6 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.63
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.15
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 13.22
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.32
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.36
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.52
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.58
Celkem 6 závodníků