Back

 / 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (18. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 22.64
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.78
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.97
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 23.52
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.10
Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 23.12
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 23.73
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.85
4 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 24.10
5 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.51
2 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.75
MS Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 25.03
4 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.04
5 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 22.64
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.78
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.97
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 23.12
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 23.52
6 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 23.73
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.85
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.10
8 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 24.10
10 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.40
11 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.51
12 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.75
13 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 25.03
14 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.04
15 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.36
Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.28
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.30
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35
4 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.37
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 27.39
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.65
7 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 27.91
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 26.92
2 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.72
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.76
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.18
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 28.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.94
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.47
3 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 27.76
4 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 28.76
Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.28
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.30
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35
4 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.37
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 26.92
6 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.94
7 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 27.39
8 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.47
9 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.65
10 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.72
11 Klára HolečkováKlára Holečková 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.76
11 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 27.76
13 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 27.91
14 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.18
15 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 28.31
16 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 28.76
Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DNS